Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hetekig terhestünetek lehetnek...

Hetekig terhestünetek lehetnek baba nélkül?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk babát, védekezünk is (spirállal). az elmúlt hetekben több olyan tünetem lett, mint mikor terhes voltam (erős hányinger, néha szédülés és bárhol-bármikor ülve elalszom). Három napja már tesztet is csináltam, de még a kontrollcsík sem jelent meg. Ismételjem meg?
2015. szept. 22. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól csináltad meg ha kontroll csík sem volt. Ha egy csík sincs akkor érvénytelen. Ismételd meg igen.
2015. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ismételd meg, ha nincs kontrollcsík, akkor nem jó valami.
2015. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
naná, hogy ismételd meg :). mi itt meg nem mondjuk neked, h terhes vagy-e, de a teszt igen. a kontrollcsík pont arra kell, h tudd, a teszttel magával minden rendben. ha nem láttál kontrollcsíkot, akkor rossz volt a teszt. olyan, mintha nem is teszteltél volna.
2015. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismételd meg mindenképpen. Nem ez lenne amúgy az első spirál mellett fogant baba, úgyhogy vegyél mindenképpen másik tesztet, és csak akkor hagyd annyiban, ha minimum a kontrollcsík rajta van.
2015. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy így érvénytelen a teszt. inkább úgy kellett volna kérdeznem, hogy érdemes-e ismételni és hogy nem vagyok-e teljesen hülye, hogy megfordult a fejemben a terhesség. :)
2015. szept. 22. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy teljesen hülye, és mindenképpen érdemes ismételni:)
2015. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!