Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menstruációs görcsökhöz...

A menstruációs görcsökhöz hasonlító fájdalom, derékfájással együtt a joslófájás? 34hetesen ez még korai, ugye?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira már nem korai, de azért légy óvatos, és ha teheted pihenj, amennyit csak tudsz és bírsz. Ez az időszak még veszélyes, a 36ik héttől már szabad a pálya a kis picurnak onnantól már nem számít koraszülöttnek, bár van aki a 37.ik hetet mondja annak. Tehát hogy onnan nincs vész. Az a biztos ha akkor jön mikor már teljesen érett. Hallottam olyan, hogy vkinek 36 hétre jött és kutya baja, és olyanról is aki 37ik hétre, nincs ugyan baja, de nagyon sokat beteges a tüdejével.. és állítólag ennek köszönhetően. Kitartás :) 38 hetes kismama
2008. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is a 34-ben járok, vannak nekem is ilyen tüneteim mostanában, csak derékfájáson kivül még fájdogál a szeméremcsontom, csipőm...de nem kibirhatatlan. nekem ilyenkor 20-30 perc pihi segít, utána mintha mi sem történt volna.
2008. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi

és szerinted ez az érzés az?péntek óta van kisebb-nagyobb megszakításokkal:S

2008. jún. 9. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem korai, nekem is ekkortájt már voltak jóslófájásaim éjszakánként. Időnként annyira erősek voltak, hogy majdnem azt hittem hogy itt az idő. Pihenj sokat, ne erőltesd túl magad!
2008. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
100%
Igen az lehet én is ennyi idős vagyok,a méhnyak is megrövidűlt meg nyitva is vagyok.Csináltak ctg annak az eredménye alapján nem kellett bentmaradni infusióra,kaptam gyógyszert és szigorú fekvés!Szerintem te is pihizzél még két hetet ki kellene húzni.Üdv
2008. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, igen még min.3-4hetet egybe maradnék babómmal, pihenek.

mindenkinek boldog babavárást

2008. jún. 9. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!