Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kellene tesztelnem...

Mikor kellene tesztelnem szerintetek?

Figyelt kérdés

2014 augusztusában szültem. Decemberben jött meg először és azóta szépen beállt a ciklus 30-31 naposra, peteéréseket időnként figyeltem és észrevettem, 14 nappal a következő menstruáció előtt.

Augusztusban viszont 24 napra jött meg a vérzésem és abban a hónapban nyilván peteérés is hamarabb volt, mint vártam, így a családtervezés nem járt sikerrel. Szeptemberben sikerült úgy időzíteni, hogy egyrészt figyeltem a peteérést (nyák, enyhe hasi fájdalom) és akkor voltunk együtt a férjemmel, másrészt, ha mégsem akkor volt a peteérés, akkor is annyiszor voltunk együtt, hogy biztosan jó legyen megtermékenyülés szempontjából (is :) ). Viszont az előző havi kavarodás miatt nem tudom, hogy mikor kéne megjönnie, tehát mikor teszteljek. Ma 29 napnál tartok a ciklusban, számításaim szerint ez a 13. DPO. 2 napja teszteltem negatívat és ma is. Szerintetek mikor kellene tesztelni, illetve van-e még esély, hogy csak korán teszteltem, azért voltak negatívak. Tünetek olyanok, hogy alig érzek bármit is, ami van, az inkább pszichés szerintem. Illetve menstruációs tünet is lehet.

Köszönöm a válaszokat.


2015. szept. 23. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel azt írtad, hogy 30-31 naposak a ciklusaid, és 27. napon teszteltél először, így még bármi lehetséges :) Kitartás!

Majd akkor tesztelj, ha már késik. Én is így tettem, de nekem egy nap késés után elég halványka csíkot sikerült produkálnom, a mai tesztem (egy másik fajta) még olyan sem lett... én sem érzek semmit...


Sok sikert nekünk! :)


[link]

2015. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én Amazon kazettással teszteltem, 10-es erősségű.

Ez milyen teszt, amivel Te próbálkoztál?

2015. szept. 23. 07:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez Xepil. Ugye te is látod, amit én ? :-)
2015. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 25-ös
2015. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, látom:) Nekem ilyenem nincs ...
2015. szept. 23. 08:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem 27-28 naposak a ciklusaim. És 29. nap lett ilyen a tesztem. Ma reggel a Facelle az még ilyen sem lett, sajnos. Most megvárom a hétvégét.


Épp ezért mondom neked is, hogy türelem. Várd meg amíg késik. Addig van remény :-) Szerintem korán teszteltél.

2015. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. :)
2015. szept. 23. 09:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Én még most sem bízom el magam, hiszen csak ez az egy tesztem van. Késés után sem garantált egyből a konkrét eredmény!


Borzalmas ez a bizonytalanság. Tényleg nem éri meg korán tesztelni!


majd írj, hogy mik a fejlemények :)

2015. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Írok majd.

A kisfiam nagyon elkényeztetett, mert első próbálkozós hónapban összejött és nemvárt előtt 2 nappal rögtön az első teszt szép pozitív lett.

Most meg 3.hónap és sokadik teszt...

2015. szept. 23. 09:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is így gondoltam, hogy már hamar biztosat fog mutatni, és jöhet a boldogság.. aztán itt izgulok már napok óta...
2015. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!