Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ti is látjátok? Egy kis...

Ugye ti is látjátok? Egy kis bíztatás jól jönne!

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a tesztet tegnap csináltam, egy napos késés után. (Xepil) Halvány, de rózsaszín 2. csík született belőle. Ma (szerda) reggel csináltam egy Facelle tesztet, amin ha akarok látok csíkot, ha akarok, akkor nem. Elkeseredtem :(


A hétvégén nagyon rosszul voltam, émelyegtem egész nap, de nagyon durván, aztán ez a "nemvárt" napján elmúlt, azóta semmi tünetem. A melleim néha fájnak, vagyis inkább csak nehéznek érzem őket.


Mi lesz ebből? Vasárnap- hétfőre nem vártam.


Van még remény?



2015. szept. 23. 09:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nem latok semmit. Ha esetleg tudnál felrakni jobb képet :)...
2015. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:

[link]


ez van csak... :/

2015. szept. 23. 09:07
 3/67 anonim ***** válasza:

Bíztatnálak, de nem nagyon tudlak.. Ezen a piroslámpás képen nem látok semmit.

Amúgy nemvárt napján nekem erősebb volt a Facellén a 2. csík, úgyhogy nem igazán tudom elképzelni, hogy az nem mutatja ki, ha baba van. Max ha később volt ovud, és hátrébb jársz. Nekem 20. napon volt, de ha nem hőmérőzök, csak a naptárt nézem, akkor nemvárt napján még lehet negatív lett volna.

2015. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
Kár, hogy csak ilyen pirosas fotód van, én ezen semmit nem látok. :(
2015. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. szept. 23. 09:11
 6/67 anonim ***** válasza:
Próbàld meg újra lefotózni!
2015. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
A 2. linken látom, hnap tesztelj! :)
2015. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

Nagyon halványka, tudom! Jobb képet nem tudok már csinálni róla, mert eldobtam. Csak a fotót tartottam meg. Majd olyan tesztet szeretnék emlékbe elrakni, amint nem kell, hogy kigúvadjon a szeme az embernek :)


Pénteknél előbb nem szeretnék tesztelni! Már biztosra akarok menni, mert nagyon el vagyok keseredve! Történhetne már valami konkrét. Ennél a bizonytalanságnál már az is jobb lenne, ha megjönne :(

2015. szept. 23. 09:24
 9/67 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon piros a kép, de mintha én is látnék rajta, viszont nálam is erősebb volt sokkal a Facelle az x-epilnél.. Írd majd meg, milyen lett az újabb teszt, ha majd csinálsz.
2015. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

Engem is az keserített el, hogy a Facelle még ennél is halványabb lett. Már nem igazán reménykedek :(

De mindenképp jelentkezek! ( Nem szeretem, ha befejezetlen marad egy kérdés, az senkisek sem segít! )

2015. szept. 23. 09:50
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!