Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok jó nőgyógyász,...

Tudnátok jó nőgyógyász, endokrin dokit Budapesten ajánlani?

Figyelt kérdés
Mensmentisen kívül. Magán dokit akár, kórházi áttérrel, vagy egyéb megoldás is érdekel, csak olyan legyen, aki komolyan vesz!És nem hajt el azzal, hogy semmi gond, minden érték ok, amikor nilvánvalóan nem az.
2015. szept. 23. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi a baj a MensMentis-szel?
2015. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Baj ninscen, csak 3 hónap múlva tudnak előjegyezni. Az odő ketyeg, nem vagyok már 20 éves én sem... és már egy éve várunk babára.
2015. szept. 23. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Értelek. Csak ők a legjobbak. Nem mindegy, hogy 3 hónapot vársz és korrekt kezelést kapsz, vagy 1 hónapot vársz és éveid mennek még el, mert nem tapasztalat eléggé a doki (ahogy én jártam, 3-4 év kuka, pedig meggyőző volt, majdnem jókat is mondott, de a lényeg mégsem stimmelt).
2015. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És végül sikeres volt a kezelés? Én a jelenlegi dokimnál úgy érzem, hogy én adok a szavakata szájába, hogy talán mit kéne még megnézni, magától egy vérvételre se küldött el. Van, hoyg rámszól, ne olvassak netet, merta szervezetem le fog állni hormonháztartásilag és akkor nézhetek... meg átjárhatóságit javasolt most legújabban, ok, belemennék, de nem gtud ehhez orvost ajánlani. Akkor? Feleslegesen járok hozzá és mindenki a Mensnentis felé terel. Nincsen más, könnyebebn elérhető, jó orvos, aki nem kezel hülyének? Az van, hoyg minden értékem klinikai értékekken belüli, tehát stimmel minden, papíron. De valami csak nem stimmel! Nekem van egy ir és hormonprobléma gyanúm is. De jó lenne, ha valaki ezt alátámasztaná.
2015. szept. 23. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos tudom, milyen hosszú az a várakozás... de tényleg ott vagy a legjobb kezekben... Nekem az első időpontra végül 4 hónapot kellett várni. És pár napja mondtam le a 2. időpontomat, mert végül elég lesz a távkonzultáció is. Ha van türelmed hozzá, próbálgasd őket hívogatni, hátha valaki lemondja és előbb bekerülsz... Én Dr.Breyer Helgánál voltam, a nőgyógyászom (aki kifejezetten Helgához küldött) Dr. Gajdos Edit, de mikor voltam nála, épp hívták telefonon, és ő nem vállal új beteget.
2015. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.ös vagyok

Az előző dokim, mikor említettem a tervezett babaprojektet, csak sok szerencsét kívánt, és hogy akkor szedjek vmi vitamint...

Gajdos doktornő levetetett egy csomó vért, a ciklus különböző időpontjaiban, és azzal kellett mennem a MensMentisbe. Ezen kívül voltam Dr. Artner Attilánál (ő egy remek ultrahangos orvos) megállapított egy nagyon egyhe PCO gyanút. Aztán a véreredményekből kijött egy szintén nagyon enyhe IR. MensMentisben felírták a szükséges gyógyszereket és a kontroll laborom tökéletes lett!!! :-) Remélem ezzel tudtam segíteni!

Drukkolok, hogy jövőre már ringasd a picúrt!!! :-)

2015. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor most Gajdos volt a Mensmentisben a dokid? Nekem egyből mondtak egy doki nevet, aki egy belgyógyász homeopata, nem is kérdezték, kihez szeretnék menni, mert mondtam, első vizit lesz és nincsen konkrét orvosom. Nádor Évához volt időpont. Most akkor konkrétan kérjek valakit?

2015. szept. 23. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Mostanában az első vizitre Nádor Évához küldenek. Ő felveszi az anamnézist, kiírja a szükséges vizsgálatokat. És egyből irányít egy olyan szakemberhez, aki a te problémádban profi. Nálam így nézett ki: júni közepén bejelentkeztem, júli közepén Nádor Éva vizit, augusztus laborok, és szept. közepe Tüű doki.
2015. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7.-re válaszolva,

Nem, Gajdos doktornő a nőgyógyászom (írtad, hogy ajánljunk nődokit is, csak az a baj, h ő mostanában nem tud új beteget vállalni) a MensMentisben nekem Dr. Breyer Helga az orvosom! És ő is nagyon-nagyon rendes!!

De első vizithez csak telefonon lehet bejelentkezni, a többire már lehet online. Én direkt hozzá kértem időpontot, és nem tiltakoztak ellene...De lehet, hogy ha csak úgy felhívod őket, hogy problémád van és időpont kellene, akkor ők máshová irányítanak...

2015. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tud átjárhatóságihoz orvost ajánlani? Huh! Nem is hiszem el mik vannak. Győrben Mika Péter, Lendvai Viktor. Bp-n Papp Zoltán professzor csapata.
2015. szept. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!