Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok....

Csaponane kérdése:

17 hetes kismama vagyok. Nagyon fáj a hasam alja, főleg pisilést követően. Az orvos Monular port írt ki. Ma a vizelet leletem negatív lett. Aggódok, hogy mi okozhatja ezt a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Ha pihenek nem érzek fájdalmat. Viszont ami aggaszt még hogy sokat iszok ennek ellenére keveset tudok pisilni. Szerintetek mi lehet ez?

2012. jún. 18. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyomja a hólyagodat a méhed, és lassabban tud ürülni, adott esetben néha pang a vizelet, ami járhat fájdalmas vizeletürítéssel. Ha a lelet negatív, nincs teendő.


(Személyes tapasztalat: végig meg volt ez az érzés a terhességem alatt, sőt, még a szülés után is kb. két hétig.)


Mire írta a Monuralt, ha a vizelet negatív?!?!


Orvos anyuka

2012. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel nyomásérzékeny volt a hasam alja, így ezt írta föl a doki. Úgy gondolta hólyaghurut. Hát lehetett az is, de ez utólag nem derül ki. Köszönöm a válaszod! Szerinted menjek azért vissza az orvosomhoz? A héten sajnos szabadságon van, tehát csak a háziorvosom tud elküldeni orvoshoz.
2012. jún. 18. 23:25
 3/5 A kérdező kommentje:
még csak annyi, hogy nem lehetett neked sem könnyű, a terhességed. Bár ha nincs baja a babának én mindent kibírok a cél érdekében :)
2012. jún. 18. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A Monural az még nem terhesen is elég durva antibiotikum adag egyszerre....

A védőnőd/orvosod havonta fogja nézni a vizeletedet, nekem a terhesség előtt rengetegszer volt panaszom, cistitis. Ha a terhesség alatt picit is éreztem, bár tényleg a baba illetve a méhem nyomta, akkor bevettem Walurinal kapszulát, azt lehet terhesség alatt is, vagy homeopátiás gyógyszertárban bogyókat.

38 hetes kismama

2012. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen valóban erős gyógyszert adott, remélem nem lett baja a babámnak. Köszönöm az infót, a napokban úgy is megyek a védőnőhöz.
2012. jún. 19. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!