Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baátnőm 16 lesz és egy hete...

Baátnőm 16 lesz és egy hete késik neki, milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Szex közben szoktunk óvszert használni, 1-2 alkalommal tettünk kivételt, de akkor nagyon vigyáztam.

2015. szept. 23. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Az hogy vigyáztál xart se ér. Az oka jó eséllyel hogy terhes. Csináljatok egy tesztet. Aztán gratulálok.
2015. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az a pár alkalom pont elég h terhes legyen
2015. szept. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, kisfiú, az én barátom is nagyon "vigyázott" rám, mégis terhes lettem 2 hónap alatt 16 évesen. Aztán persze sírt és sajnálta. A hideg ráz ki az ilyen mondatok hallatán. Ha nem akarsz gyereket, használj gumit. Ennyi. Pont. Az, hogy egyszer belecsúsztok a hibaszázalékba, épp elég ahhoz, hogy minimum hármótok életét tönkretedd.
2015. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-2 kivétel épp elég, ha a jó (esetetekben rossz) időben van. Csináljatok tesztet és kiderül.
2015. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért adjunk esélyt annak is, hogy esetleg nem terhes...

Nekem is volt tini koromban, hogy késett, és nem voltam terhes, csak hosszú volt a ciklusom.

De védekezni KELL!!! Sajnos itt nem lehet kivételt tenni!

Vegyetek terhességi tesztet, és reggel, első vizeletből csinálja meg a barátnőd. Ha pozitív, azonnal beszélni kell a szülőkkel, mert ha tényleg terhes (drukkolok, hogy ne legyen az) akkor az elmúlni sem fog, és az időhúzás sem segít rajta! Írd meg, hogy mi lett veletek. :-S

2015. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bírom azokat akik SOHA nem hibáznak és kioktatják erről a másikat. Szerintem inkább pozitív, hogy aggódsz.

A kérdésre: sok oka lehet: pl lelki okai, stressz.Lehet az is hogy most kimaradt neki, vagy késik. Főleg, ha nem rendszeres neki. Szerintem teszt, doki, aztán ha nem terhes, akkor legközelebb ne legyen kivétel, vagy pedig ha nem használtok óvszert, akkor legyetek tisztában a körülményekkel.Ha pedig terhes, akkor is van még választási lehetőség: abortusz, örökbe adás, vagy felnevelitek ti, vagy más a családból. Szerintem inkább a lehetőségeket vegyétek számba, ne egyből pánikoljatok, mert ami történt már megtörtént.

2015. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem körülményekkel, hanem következményekkel :)
2015. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben van :) Megjött neki, köszönöm a bíztató szavakat :) Üdv a vészmadaraknak ;)
2015. szept. 25. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem, tanultál ebből és nem fogsz legközelebb kockáztatni. Nem biztos, hogy a jövő hónapban vagy akár fél év múlva is szerencsétek lesz. Kérlek szépen, ne legyél felelőtlen. Egy esetleges abortusz egy férfinek nem akkora fájdalom, mint egy nőnek, akinek kiszakítják a testéből a magzatot. És gyereket nevelni sem vicces tiniként.
2015. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!