Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A palástfű tea tényleg valóban...

A palástfű tea tényleg valóban segíthet?

Figyelt kérdés
Ez az 5. próbálkozós hónapunk, a ciklusom 30-35 nap közötti. Ovum van, legalábbis a hőm szerint igen, én azt gondolom, hogy a beágyazódással (ösztrogén/progeszteron aránnyal) lehet a baj. Ha az ovu utáni naptól kezdem inni a palástfüvet, illetve ettől a hónaptól E vitamint is szedek, növelem az esélyeinket? A cickafark tea fitösztrogént tartalmaz és amíg nem tudom, hogy hogyan áll az ösztrogénszintem nem merném bevállalni, nehogy még jobban feljebb emeljem.
2015. szept. 24. 21:39
 1/2 Bella169 ***** válasza:

Én mindkét teát ittam. A ciklus első felében a cickafarkat, ovu után a palástfüvet.

Sokat segített a ciklusomon, ami meglátszott a hőgörbémen is.

4 hónap teázás és egy hsg után megfogant a pici lányom (előtte volt egy sikertelenség), aki már 5 hetesen szuszog itt mellettem.

2015. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkét teàt ittam, még a babatervezés időszaka előtt, ciklusrendezési célból. 2. éles hónapban sikerült összehozni a babàt, a teàt úgy a 10-12. hétig ittam (csak palàstfű itt màr) hogy a progeszgeronnal, és a terhesség megtartàsàval ne legyen gond.


Összességében csal pozitìvan tudok a teàkról nyilatkozni, pedig sok reményt nem fűztem a dologhoz.

2015. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!