Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha előző este főzöm le a...

Ha előző este főzöm le a reggeli palűstfű teát, akkor az attól ugyanolyan hatásos lesz? Nem befolyásolja a hatását az éjszakai állva hagyás?

Figyelt kérdés

#hatás #palástfű tea #előre lefőzött
2015. aug. 29. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A hatasa ugyanaz lesz, de vigyazz, mert en ugy jartam hogy este lefoztem a szoptatos teat, es reggelre megromlott ebben a melegben!


Olyan rothado zoldseg ize lett blahh

2015. aug. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hatásos, de ízben, színben... brrr. Inkább frissen készítsd el.
2015. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Kedves első, én is a laktoherbbel jártam így 3 éve. Nagy melegben lefőztem este, mikor aludt a gyerek, hogy másnap ne kelljen vele foglalkozni, rögtön legyen, és erre másnapra megposhadt... :S :)

Nem szándékozom amúgy rendszeresen így csinálni, csak most nyaralunk, és elfelejtettünk hozni vízforralót, és amit itt kapunk kölcsön, azt reggel olyan korán kéne visszaadni, amikor mi még nem szeretnénk fölkelni. Ezért így gondoltam megoldani a problémát. :)

2015. aug. 30. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha berakod a hutobe, szerintem ugy nem lesz baja.

Jo nyaralast!

2015. aug. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!