Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek már nem lesz gond?

Szerintetek már nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Most járok a ciklusom 32.napján van harom darab pozitív tesztem! Orvosnál voltam...petezsák sejthető.Van egy cisztam is.Görcsölgettek és fáj a derekam..Egy hét múlva kell vissza mennem a dokihoz.Sok éve várunk a babára...ezért nem merem beleélni magam.Mi a legrosszabb ami történhet? Nyugtassatok meg.köszönöm.
2015. szept. 25. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt megjósolni lehetetlen.
2015. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, akkor most 4 hetes vagy?

Neked hol fáj pontosan?

2015. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet tudni.

A baratnomnek nemreg halt meg a babaja 27 hetesen.

Egy masiknak meg szules elott par nappal.


Biznod kell, hogy nem lesz gond!

2015. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az alhasam görcsölget..mintha megakarna jönni.Más bajom nincsen! 4 hét 4 napos vagyok
2015. szept. 25. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt elôre nem lehet tudni. Szerintem mindannyian bizakodunk ilyenkor, hogy minden rendben legyen.

Én 8 hetesen veszítettem el tavaly egy babát. Sajnálom, akiket írt valaki, ez szörnyû:-(

Most 7 hetes vagyok, remélem, hogy minden rendben lesz és elfogadóan állok hozzá: az fog történni, aminek történnie kell..

2015. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!