Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Benu terhességi teszt szétszedve?

Benu terhességi teszt szétszedve?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy Benu tesztet. Negatív lett, azonban - ne nézzetek hülyének - , szétszedtem a tesztet, kíváncsi voltam, milyen belülről. Annyit olvastam itt is, hogy szétszedve láttak rajta csíkot. A tesztcsík helyén egy fehér vonal látszódott, a kontroll ugyanúgy rózsaszín. Ugye ettől függetlenül is negatív a teszt? Nem színes volt a tesztvonal, de nem szétszedve a fehér vonalat sem láttam.
2015. szept. 25. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tezst akkor pozitív, ha rendeltetésszerűen használva szabad szemmel látható rajta a csík. Így aztán nem is számít, h szétszedve, meg negatívba téve a képet meg fejen állva mit látsz rajta, az nem számít pozitívnak. körbe is röhögne a doki, ha odaállítanál, hogy "nega a tesztem, doki, de szétszedtem és ablaknál, nagyítóval, negatívban fényképezve 3 gyk-s válaszoló is mintha látott volna rajta valamit".
2015. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell szétszedni? Ezt annyira nem értem!

Felnőtt emberek vagytok (elméletileg)... minek kell a szétszedés, a negatívba rakás, a 100 db ugye ti is láttok csíkot kérdés?

Úgy kell használni, ahogy a tájékoztatón szerepel. Ha akkor pozitív, akkor pozitív.

2015. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért szedtem szét, mert minden 5. gyik használó írta, hogy szétszedte. Én csak kíváncsi voltam, hogy is néz ki egy teszt belülről.
2015. szept. 25. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Idén több százan lettek öngyilkosok a világban...

Akkor most te is?

2015. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert minden 5.gyik használó annyira akar csíkot látni,hogy már odahallucinál egyet,aztán meg szétkapja a lepisilt tesztjét,mint foxi a lábtörlőt!

Nem igazán normális dolog!

2015. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
hogy válaszoljak az reagens helye...és nyugodtan szedd szét csak a diletánsok írják hogy miért kell szétszedni....a tesztcsík attól még tesztcsík marad csak ami nem mártogatós mint mondjuk az exepil az azért drágább mert van rajta ruha :) én is mindig szétszedem :)
2015. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na kapkodtam szóval az ex olcsóbb mert csak csík a többi drágább mert van rajta műanyag cucc...:)
2015. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!