Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nagyon fontos kerdesem...

Egy nagyon fontos kerdesem lenn, valaki?

Figyelt kérdés

Ha terhes vagy,de nem mutatjak ki a tesztek,akkor mi a teendo?

A baratnom is terhes volt,de nem mutatta ki egyik teszt se,barmilyet vett negativ lett,elment a dokihoz es ott mondtak neki hogy terhes..

Ezt hogy vagy miert?



2015. szept. 14. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
valszeg helytelenül tesztelhetett
2015. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mert ugy csinalta ahogy le volt irva es mindegyiket ugy csinalta,de negativ lett.
2015. szept. 14. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor az is lehet, el akarta titkolni még egy kicsit.
2015. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy borzasztóan ritka eset. Kb 1000-ből 1 ha van. A vesék a hibásak érte, mert nem választódik ki ebben az esetben HCG a vizeletben. Vérteszt viszont 100%-os, de erre külön kérni kell beutalót.

Egyébként ha már egy ideje késik, azért nem árt orvoshoz menni, ennyi a teendő.


Konkrétan a te barátnőd... sok minden lehetett, lehetett késői peteérés és ahhoz képest korai tesztelés, negatívnak vette az eredményt, majd mégis furcsállta a késést, elment orvoshoz de ezelőtt már nem tesztelt pedig akkor lehet már pozitív lett volna a teszt. Csak azt mondom ezekben a dolgokban van ilyen lehetőség is de tényleg létezik az a ritka eset, amikor a vizelettesztek nem mutatnak semmit.

2015. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én például csináltam a teszteket kétnaponta, és negatívak voltak. Aztán egyik alkalommal, mikor már egy hete késett, ottfelejtettem a negatív tesztet a mosógépen, kb egy óra múlva mentem vissza, és akkor már pozitív volt. Lehet, hogy a korábbiak is azok voltak, csak nem vártam meg, csak annyi időt, amennyi a tesztre volt írva. Így is el lehet ám bénázni a tesztelést.
2015. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,azóta nem beszéltünk,így nem tudom mivan vele...majd kiderítem hogy mi történt.

De köszönöm mindenkinek.

Majd írok.

2015. szept. 19. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!