Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egesz nap a derekam fajt....

Egesz nap a derekam fajt. Multheten a 10esteszt nagyon haklvany de pozitiv lett, ma reggel a 25os nem. Az is lehet hogy meg csak most volt a beagyazodás? Akkor fajt a derekam amikor a pozit tezteltem meg ma. Ez veteles lehet?

Figyelt kérdés
Itt vagyunk hevizen, nem mentem a vizbe az eso is esik de amugy is csak a parom furdik.3napig szekrekedesem volt ma sikerult n wcre mennem, de a papiron eszrevettem egy kb 2-3 mm piros mint egy tojas foltot.Ez a piros folt ugy nez ki mint a tyuktojasban a fekete szem, csak ez piros es atlatszo folyassal erkezett a papirra. Bocsanat hogy igy irom de nagyon meg vagyok ijedve..A ciklus 23, napjan vagyok jheten lenne a nemvart,tesztelni csak azert teszteltem,mert barnaztam picit multheten.Juniusban is a naszutunkon teherbeestem itt hevizen,de nem maradt meg ababa es azt a tehesseget is nagyon koran eszrevettuk,verbol nezett a doki hcgt...de 2het utan elment a pici.

2015. szept. 25. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy csak szellemcsíkos volt a múltheti teszt.

Ha baba lenne nyilván már látszódnia kellene a teszten!

2015. szept. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csajok... valami nem stimmel én elszamolstm a napokat..26.-án voltam a 16. ciklusnapon ,ma vagyok a 22.-en akkor a piros 2-3mmes a 16.on volt.Aztaa teljesen bekavart az utazas és összekavarodtam...aztamn a barnazas a 20.-napon...tegnap nagyon fajt a derekam,ma mar jobb,azota sem barnazok :) vasarnap megnez a doki es megnyugszom minden rendben van e .Akkor babas sztem nem lehetek...de a lombik elott szeretnenk tudni minden rendben van e.A halvany pozitiv teszt vszinu akkor csak szellemcsikos volt.. :( de akkor mi volta a piros ?és a barnazas? 4napja mensigörcsök azok megvannak...
2015. okt. 1. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!