Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek hamarabb kezdődött...

Volt akinek hamarabb kezdődött a terhességi rosszullét, mint hogy elmaradt volna a menstruációja? Kicsit hosszú.

Figyelt kérdés
A családban minden nőnek nagyon nehéz terhessége volt. Gyakorlatilag végig hányta mindenki a kilenc hónapot. Nem tudom mikor lehet peteérésem, akkor szoktunk együtt lenni, amikor jól esik. A ciklusaim is elég változóak. Viszont az átlag ciklushosszom végéig még van egy hetem. Ma reggel a párom mikor kiment cigizni és visszajött, adott egy puszit én pedig rohantam hányni. Eddig sosem volt ilyen problémám. Tesztelni nem akarok még, mert nagyon korainak tartom. Lehetséges, hogy még ki sem maradt a menszi és valaki onnan tudja, hogy állapotos, hogy ilyen korán elkezdődnek a rosszullétek, vagy csak elcsaptam a gyomrom valamivel? Néhány napja szeretkezés után görcsöl picit a hasam. Nem tudom ez jelent e valamit.

2015. szept. 26. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Tesztelj!

Ha tünet van, a tesztnek is mutatnia kéne elvben, ugyanis terhességi tünetet a HCG nevű hormon termelődése okoz, ami meg a beágyazódást követően kezd el termelődni. Ha van tünet, van HCG hormon is, amit meg mutat a teszt.

Amennyiben ilyen erős tünetek vannak, de teszt negatív, akkor nagy valószínűséggel gyomorrontás vagy valamilyen vírus. Amúgy mostanában van hányásos vírus, többen is beleestek a környezetemben. Mivel írod, hogy még nem is most kéne megjönnie a vérzésednek, így inkább az utóbbit tartanám valószínűnek és nem a terhességet.

2015. szept. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességnél mielőtt meg kellett volna jönnie 4 nappal kezdődött,hogy sehogy sem tudtam feküdni, kényelmetlen volt és fájt a derekam. Majd előtte 2 nappal már hánytam, 1 héttel előtte pedig nem bírtam az erős illatokat (pl kávé). Tesztet is csináltam hamarabb (2 nappal az esetleges mensi előtt), pillanatok alatt erős pozitív lett
2015. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt 1 héttel már bőven hánytam, mégis 10 nap kellet, hogy pozitívat teszteljek.
2015. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsonel 4-5 nappal a nemvart elott olmos faradtsag, egyik reggel brutal hanyinger a butorapolo szagatol. Terhesseg eszembe se jutott, mert az volt az elso gyogyszermentes ciklus, akkor koltoztunk uj lakasba, azt hittem, attol vagyok faradt. Amikor masodszor is hanyingerem lett, akkor mondta a ferjem, hogy teszteljek :)


Masodiknal (hosszas probalkozas utan) a nem vart elott egy hettel ajulaskozeli allapot, fejfajas, szedules egesz nap. Mivel epp akkor indult be a kanikula, arra fogtam ra. Utolag derult ki, hogy ez bizony mar a babatol volt. :)

2015. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó: megkérdezhetem hány naposak a ciklusaid?
2015. szept. 28. 07:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso terhesseg kozvetlen a gyogyszer elhagyasa utani elso honapban jott, igy ott nem volt ciklus.

Masodiknal valtozo hosszusagu volt 21 es 30 nap kozotti.

2015. szept. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es voltam
2015. szept. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!