Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció utáni tapasztalat...

Inszemináció utáni tapasztalatok? Nekem ez a harmadik.

Figyelt kérdés

Tegnap csinaltak delutan, elvileg a Tüszőrepedésem pedig este volt, amit éreztem is majd meg haltam,azt hittem megszülök 😂

Viszont reggelre semmi nyák,semmi ovus váladék..... Nem tudom akkor mi volt ez a fájdalom. Viszont pont jobb oldalt fájt ahol a domináns tüszőmvan volt az az egyetlen...elvileg ovus fájdalomnak tudható be.

Egyébként ez a harmadik inszemem,teljesen mást érzek mit az előző kettőnél...... Mintha fel lenne fújva levegővel a méhen vagy nem tudom,feszül,fáj a hüvelyes,pisiléskor is nyilal!!

Bízakodom hogy most sikerül(t)



2015. szept. 26. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A statisztikák szerint a harmadik sikerül a leggyakrabban :)Én úgy tudom, hogy az a tipikus nyák pár nappal a tüszőrepedés elött szokott lenni, az jelzi, hogy nem sokára esemény van.

Nekem összesen 3 inszeminációm volt, mind a 3nál más és mást éreztem, egyik sem sikerült. Az egyiknél annyira fájtak a melleim, már biztos voltam benne, hogy sierült.

Neked nagyon drukkolok, sok sikert!

2015. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sokszor hallom ezt hogy a harmadik és a nem tudom hanyadik majd sikerül. Nekem a második márciusban volt. Szóval nem rögtön estünk baki a harmadiknak, vártunk majdnem fél évet. Ami remelem pozitívum.

Köszönöm szépen neked egyébként!

Érdekes dolog ez,mert ha nem stimulált hónapot nézek elvileg csak holnap lenne ovum.

De mivel kaptam Puregont + repesztőt így elvileg más a helyzet. Ha hatott a repesztő (nagy fájdalmaim voltak percre pontosan 36 órára rá ahogy be lett adva) szóval remélem így már megtörtén pénteken. Vszínű stimulált hónapban nem kell figyelembe venni a "normál" ciklust. Mivel hormonokkal lett az egész irányítva.

Biztos számít de a férjem is jobb eredményt produkált mint az előzőnél,:-) nem tudom számít e de biztosan. Bàr előző sem volt rossz!

Sajnálom hogy neked nem jött össze, azóta valami történt? Mi a folytatás.....

2015. szept. 27. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:

A férj eredménye inszeminációnál nagyon fontos, úgyhogy az plusz pont :)

Mi majd most megyünk a 4. lombikra, de ebből csak most lesz a 3. beültetés, mert az elsőnél csak üres tüszők voltak.

Fagyasztott transzfer lesz, nagyon reménykedünk :)

Neked ha sikerült, akkor mostanában fog beágyazódni, pihenj sokat és egyél soksok fehérjét, nekem ezt javasolták.

2015. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!