Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos menstruáció, vagy...

2 napos menstruáció, vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk a babával, de ez a hónap sikertelennek tűnt. Előző menstruáció augusztus 25-én volt, 5 napig tartott. 30 napos ciklusok szoktak lenni, ehhez számoltam, hogy mikor kéne peteérésnek lennie és nagyjából annak megfelelően volt is tojásfehérjés nyák. Voltunk is együtt a férjemmel akkor is és rengetegszer a hónapban. Az előző gyerekem így, első hónapban sikerült. Volt pár korai tesztem, negatívak, az utolsó talán picit árnyékos volt, de még nagyon nem mondanám pozitívnak.

Aztán megjött 30 napra, majd vérzés után elmúlt. Első nap gyengébb volt, estére picit erősebb, másnap erősebben kezdett és nap végére pecsételés lett. Teszteljek, volt valakinek hasonló, ami mellett baba lett a dologból?

Ma nem tudok tesztelni, ezért tettem fel kérdést, hátha van valakinek tapasztalata.

Köszi



2015. szept. 27. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
hű én is pont erre várok választ mert én is igy jártam :)
2015. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálam úgy tűnik, hogy vetélés volt a 2 nap vérzés.

Remélem nálad nem ezt jelzi. Sok szerencsét.

2015. szept. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!