Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13mm méhnyálkahártya. Lehet...

13mm méhnyálkahártya. Lehet kistestvér?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hònapos a kislányom, és nagyon szeretnénk neki egy kistestvért hogy ne legyen nagy a korkülönbség. Szoptatom a babám, de már egyszer megjött a menstruáciòm. 09. 24-én voltam orvosnál,aki azt mondta 13mm a méhnyálkahártya vastagsága. Azt momdta vagy baba, vagy meg fog jönni.Tegnap már nagyon görcsöltem, megjelentek a pattanások az arcomon. Szerintetek lehet baba? Ha nem, akkor ezzel az eredménnyel hány napon belül kell megjönnie? Már teszteltem egy negatìvat 24-én. Az első babánál is 13mm volt a nyálkahártya mikor először voltam ultrahangon. Köszi a válaszokat!
2015. szept. 27. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikorra nem várod a mensid ?

Én 3 nap késes utan teszteltem pozit , es aznap voltam nődokinál 10mm volt a méhnyalkahárytám de azon kívül nem látott semmit. 2 het múlva már volt petezsak es embrió is :) nekem is második baba.

De lehet higy korai meg a kistesó , ha még nem is menstrualsz rendesen :)

2015. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jùli. 25-én volt mensim, augusztusban már nem jött meg. Folyamatosan hanyingerem van...
2015. szept. 27. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont már látnia kellett volna ha baba, de annyira bizonytalan igy hogy nem menstrualsz még rendesen :/
2015. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak a nyálkahártyát látta megvastagodva, semmi felritkulás vagy ilyesmi. Azt momdta vagy megjön most, vagy baba.
2015. szept. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!