Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikerterhesség lehet?

Ikerterhesség lehet?

Figyelt kérdés
Ha rendes idoben megerik pl 14.napon egy petesejt es ra egy hetre megerik egy masik akkor ha mind a ketto megtermekenyul az elso mar beagyazodott petesejt hagyja hogy a masik is beagyazodhasson vagy akkor a masik mar nem tud?
2015. szept. 27. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs, jó kérdés.
2015. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek például kétpetéjű ikrek. De az is lehet, hogy az egyik felszívódik.
2015. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek így volt, nagyjából ahogy leírtad a dokija hasonlóan szemleltette.
2015. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így vannak ikreim. 17 évesek, kétpetéjűek.
2015. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem most a második ovulációm mikor volt ebben a ciklusban előtte 4nap 8órával voltunk együtt a párommal.abból lehet baba vagy késő mar az idopont?kicsit felek az ikerterhessegtol sok komplikaciot olvastam rola
2015. szept. 27. 20:39
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Őszintén szólva, én még nem hallottam olyanról, hogy egy már beágyazódott petesejt gátolna egy másikat, ami ugyanabban a ciklusban fogan. Úgyhogy sanszos lehet, hogy ikrek lesznek. De azért még így is igen csekély az esélye, hogy mind a két petesejted megtermékenyült és megtapadt. Inkább tekints ezt dupla esélynek egy babára, mint ikrekre. Az én ikreim pár nap különbséggel fogantak (2-3 nap lehetett a tüszőrepedések közt), de egy hét tutira nem volt köztük.
2015. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ne menj ki az utcára, mert elüt az autó. Kb annyi esély van rá, így, 4 nappal előtte.
2015. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!