Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor megrepedt a tüszőm...

Most akkor megrepedt a tüszőm vagy sem? Annyira tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
Clostit szedek. Ez volt a masodik alkalom, elotte ket honapja szedtem. Gyigyszer nelkul is 28-29 naposak a ciklusaim. A gyogyszert a ciklus otodik napjatol szedtem napi kettot. A ciklusom 17.napjan a doki egy 21 mm tuszot latott a bal petefeszekbe. Azt mondta a napokba megreped eemelhetoleg. Eddig volt tojasfeherje nyakom holott a peteim max 5 mm nottek meg ezert kaptam a clostit. Most nem volt ilyen nyakom. A mehem fajdogal harom napja illetve ma a jobb petefeszkem szurt pedig nem abbavolt az erett tuszo! Semmilyen folyasom se volt most csak ma es tegnsp este ragacsos nyak. Egyutt voltunk a ciklus: 12,13,15,17.18. Napjan. Ma vagyok a 21. Napon. Velemenyt szeretnek kerni, hogy megrepedhetett e a tuszom mar? Tudom nem vagytok orvosok se ultrahang gepek de hatha van valakinek tapasztalata!
2015. szept. 28. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

szia,


hőgörbét nem vezetsz? abból lehetne következtetni,hogy repedt e a tüsző vagy sem. Ha van hőleesés és másnapra minimum 4 tizedet feljebb megy a hő és fent is marad 3 napon át akkor elvileg megrepedt a tüsző.

De hasonló cipőben járok én is.

1 clostis ciklus,napi 1el kellett szednem, de nekem középidőben mindig volt rendes peteérésem. Eddig mindig kísérte tojásfehérjés nyákos folyás a peteérést,most nem.

Viszont 5 tüszőm ért tőle összesen,a balban 3 a jobban 2. A balban volt 2 domináns.A legnagyobb 23x18 mm volt a ciklus 13.napján. A 11.12.13.ciklusnapon totál pozitív volt az ovuteszt. Én vezetek hőgörbét,szombaton le is esett a hőm majd vasárnapra felugrott. és ma is fent volt. Így talán repedt 1-2 tüsző.


ez a görbém:


[link]


De ha napi 2mm-t nő a tüsző akkor repednie kellett volna.

2015. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál. Hőgörbét nem tudok vezetni mert éjszaka sokszor fenn vagyok pisilni....ovutesztelni se tesztelten, de ha most nem jön össze ezután fogok! Remélem már megrepedt a tüszőm, olvastam már olyat, h csak 32-34 mm repedt a tüsző!
2015. szept. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!