Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy sem? Aki...

Picurka37 kérdése:

Terhes lehetek vagy sem? Aki volt hasonló helyzetbe kérem írja meg, mert tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
13-án volt ovulációm és 12-én voltunk együtt a párommal. Babát szeretnénk régóta.19-én elkezdett nagyon fájni a hasam. Ez az ovu utáni 12. napig tartott és most elmúlt. Két nap múlva nem várom. Nem voltam még terhes és akinek volt hasonló tapasztalata az írja meg, hogy normális-e, hogy ovulációtól 12 napon keresztül a beágyazódás végéig fáj, szinte már görcsöl a hasam, most meg elmúlik. Néha még érzem, de már nem olyan vészes. Szerintetek meg fog jönni? Vagy ez normális, hogy a beágyazódás befejeztével elmúlik?

2015. szept. 25. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
először is a fájdalmaid tehát a megtermékenyítést követő 6. napon kezdődtek? és 6 napon keresztül tartottak...beágyazódás simán lehet...nekem a 8.-10. napon fájt mint állat, a gyomorszájamnál egész fent, de úgy hogy napkzöben tompán és néha meg annyira hogy meg kellett állnom az utcán..rá két nappal volt pecsételő vérzésem, akkor már tudtam hogy beágyazódás...és igen, nálad is lehet az, de nem biztos, lehet bármi mástól, stressztől, rossz ételtől, bármitől. De két nap múlva tesztelj és minden kiderül.
2015. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nekem csak az a furcsa hogy ugye 12 nap mire befejeződik a beàgyazódàs. Az első 6 napban természetesen semmit nem éreztem majd a 6- ik naptól kezdve végig. 12 napon keresztül. Magyarul ha beàgyazódàs akkor végig éreztem az egészet? Persze nem folyamatosan inkàbb hullàmokban és nagy görcs volt. 12.nap múlva jelentősen csökkent. Ha pihenek, fekszem szinte forró a hasam. A hőm még 37feletti. Két nap múlva kiderül. Nekem csak az a furcsa,hogy egy beàgyazódàst,hogy lehet végig minden nap érezni? Màr ha az. Most is hullàmokban érzem hogy van ha mozgok de màr nem olyan durva mint egy hete. Ezért kérdeztem véleményt és köszönöm!::
2015. szept. 25. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
majd megtapasztalod hogy a terhesseg alatt szinte minden normalis ami nem jar verzessel ;) normalus hogy erezted 6 napig, minden olyan ami a megszokottol eltero legyen az barmi is altalaban a terhessegre utalhat.
2015. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!