Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cisztám lehet a méhemben vagy...

Cisztám lehet a méhemben vagy a petefészekben?

Figyelt kérdés

3, lassan négy hete késik a menstruációm, és az alhasam múlthéten még görcsölgetett, de már akkor is eléggé, nem úgy, mint szokott. most meg elkezdett nagyon fájni, de csak néha jön elő a fájdalom. akkor viszont nagyon.

mik lehetnek a tünetek?

a hasam felpuffadt kicsit, bár menstruáció előtt fel is szokott, de ennyire sose fájt még.


2015. szept. 28. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem mondja meg neked. Terhességi tesztet csináltál már? Egy hónap késéssel orvoshoz fordulnék, mert akármitől is késik és akármitől is érzel fájdalmat, semmiképp sem normális dolog.
2015. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem csináltam tesztet, mert nem vagyok terhes. :)

a héten megyek orvoshoz, csak gondoltam megkérdezem, hátha kapok egy kis segítséget, hogy mitől lehet

2015. szept. 28. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
A méhedben biztos, hogy nincs ciszta.
2015. szept. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez legalább egy jó hír, de az orvos táncsak megmondja, valószínűleg még 1-2 hétig enni fog a frász, mert időpontot kell kérni először, és akörülre adnak majd.
2015. szept. 29. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk, ha akut tüneteid vannak, sürgős időpontot is lehet kérni vagy csak soron kívül elmenni az orvoshoz. Ha Ennyire fáj, azzal nem kellene várni.
2015. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a héten intézem az orvost, valószínűleg holnap megyek, és kérek időpontot, vagy remélem hamar meg is vizsgálnak, hogy tudjam, mi lehet a baj.
2015. szept. 29. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!