Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 27. napon, max.30n...

Ma vagyok a 27. napon, max.30naposak a ciklusaim (rendszeres, de nem naprapontos) es mar tegnap ota furcsat erzek, feheres folyasom van es mintha meg akara jonni, de megis mas, inkabb nyomast erzek, hol a petefeszekben, hol a mehemben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ejjel alig aludtam emiatt az erzes miatt. Tompa nyomas, de idonkent mintha belenyilalna a petefeszekbe, neha a mehbe. Nem igazan tudom elmagyarazni hogy mit erzek, de mensi elott nem ilyet szoktam erezni. Valamint mar minimum egy hete folyamatosan mindart megjon erzesem volt, de most ez tegnap ota inkabb nyomas erzes. (Azt hittem ma meg fog jonni, hisz ejjel is alig aludtam, de meg semmi, csak valami feheres kremes folyas.)


Tegnap reggel negativat teszteltem. Ebredesi hot nem szoktam merni ,csak par napja nezegetem kivancsisagbol, eddig 36.7 es 36.8 volt (delutan nyilvan sokkal magasabb, tudom ezt nem is kell merni, csak kivancsi voltam!) Valamint napok ota rengetegszer jarok pisilni.


A fo kerdes, hogy szerintetek mi lehet ez a furcsa erzes? Mensi vagy baba, netan ciszta? /Egyszer volt cisztam tavaly es mintha akkoriban ereztem volna ilyesmit./ Mensi elott kozvetlenul mashogy szoktam erezni.


2008. aug. 8. 18:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs otlete?
2008. aug. 8. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:

De van csak nem voltam belépve!

Elég magas a hőd egy babához, az érzéseid is indokolják, de sajnos az a baj, hogy a hő holnapra le is eshet..és én is pontosan meg tudtam különböztetni, a mensis érzést és a babás érzést..nem biztos, hogy az, de erős a gyanu és joggal gyanakodsz..a ciszta nem okoz ilyet, az más tünetű..

Mindenképp azt tudom mondani, hogy várj 3 napot és tesztelj.

Drukkolok!

2008. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor tutira nem ciszta??? Elozo ciklusban voltam nodiknal, akkor minden rendben volt a petefeszkekkel, csinalt egy UH-ot.


Volt peteeresem ebben a honapban, de nem tudom megrepedt-e a tuszo....?

Kivancsi vagyok milyen lesz a holnapi ebredesi hom!Legkesobb hetfon tutira meg kellene jonnie. Azert mert tegnap reggel (masodik vizeletbol) negativ lett a teszt, attol meg par nap mulva lehet pozitiv, ha ciklus kozepen foganhatott a baba? (felteve ha van egyaltalan baba)


Rettento egyebkent ez az erzes, eskuszom meg menstrualni is jobb lenne, akkor legalabb letudnam a fajdalmat az elso ket napon, utana pedig csend lenne. De ez mar tenyleg durva, alig aludtam az ejjel.

2008. aug. 8. 19:24
 4/7 A kérdező kommentje:
nodokinal*
2008. aug. 8. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne légy elkeseredve. Nekem 5 napja késik, és negatívak a tesztek. Minden tünetem megvan, hogy babás vagyok, és mégsem mutatja ki a teszt. Ha rám hallgatsz, akkor a kimaradást követő 3.-4. napon tesztelj, mert anyagilag és idegileg kimerítő állandóan tesztelni. Jövőhéten megyek orvoshoz, csak előtte tesztelek újra. Ha +, ha -, akkor is elmegyek. Én nem voltam elég türelmes, de te legyél az. Kitartás
2008. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lesz idegrendszerem olyan sokaig varni! Ha hetfoig nem jon meg, akkor aznap tesztelni fogok. Koszi a drukkot!
2008. aug. 8. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:

képzeld, nekem is ilyen tompa fájásom van a petefészkeimben, rengetegszer előjön naponta! Én nagyon félek, h mi ez, felváltva csinálja, és NEM szurka, hanem fájdalom! Cisztára én is gyanakszom, bár nemrég voltam UH-on, meg egyáltalán még sosem volt cisztám...

De nekem egy hete késik pont, ma teszteltem, de negatív!

Majd írd meg, te babás vagy-e, én félek, h ha negatív a teszt, akkor mitől fáj így odalent??? :(

2008. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!