Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki úgy, hogy akár 10...

Volt valaki úgy, hogy akár 10 napos késés után negatívot tesztelt, és ez korai volt? Mégis terhes volt, csak még nem mutatta a teszt.

Figyelt kérdés
Írnátok, ha voltatok így, vagy ismerősötök, és hogy mi volt a negatív teszt, ha mégis terhesek voltak.Pedig már késett a mensi!
2015. szept. 29. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan, hogy hány nappal késett, amikor teszteltem. De biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, pedig negatív lett. Egy hét múlva, reggel csináltam újra tesztet, az pozitív volt.
2015. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ildi26 válasza:
nekem ma egy hete nem jött meg és negatív a teszt. remélem semmi komolyabb nincs a háttérbe!
2015. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! 10 napja késik, tegnap csináltam egy tesztet, igaz délután 5 kor, és negatív lett. De hányingerem van, rossz íze van a számnak,fáj a mellem.Görcsölget néha a pocakom,de semmi jele hogy megjönne!

Várok, hétvégén újratesztelek!

2015. szept. 29. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem 10 nap késésnél már délután is pozitívnak kellene lennie. inkább menj el nőgyógyászhoz vagy vérvételre!
2015. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A terhességi tüneteket a hcg okozza, amit a teszt is kimutat ugye. Ha nincs hcg, nem attól van a rosszullét, mellfájdalom. Azért sok sikert!
2015. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!