Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba, ovuláció, hormonprobléma...

Baba, ovuláció, hormonprobléma vagy valami más?

Figyelt kérdés
Nekem rendesen megjött ebben a hónapban, 1-2 nappal még tovább is tartott,mint szokott. Amikor elmúlt a menzim, a párommal elmentünk egy wellness hétvégére, gyógyfürdőben is voltunk. A menzim 22.-én (kedden)múlt el és rá 5 napra egy kisebb barna folt volt a bugyimban, ami másnap átment sárgás-barnás folyásba, de feleannyi volt a mennyisége,mint az előző napi barnázásnak és aztán azóta megszűnt, szóval 1,5-2 napig tartott ez a barnázás. Enyhe alhasi görcseim is vannak néha, de más semmi tünetem nincs. Ez lehet baba, vagy inkább ovuláció, esetleg hormonprobléma? Járt már valaki így, mert tesztelni ugye elég korai lenne :)

#baba #hormonprobléma #ovuláció #5-2 nap barnázás #menstruáció után 5 nappal
2015. szept. 29. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy elkaptál valamit abban a gyógyfürdőben. Én is jártam már így
2015. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!