Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak tesztet már? Ha 14....

Csináljak tesztet már? Ha 14. napon volt ovu, de 32 naposak (de az sem mindig) voltak a ciklusaim), akkor most ez 28 napos lesz?

Figyelt kérdés
Ma van a 30. nap.Semmi jele annak,hogy meg fog jönni.Ilyenkor pár nappal előtte fájni szokott a hasam és pecsételni szoktam,és most semmi Sokat járok pisilni,de fel is fázhattam,illetve folyton aludnék,de lehet őszi fáradtság is.Premens tablettát szedek,mert elhúzódó igen változékony ciklusaim voltak 32 és 42 nap között és múlt hónapban 32 napra jött meg 5 napig szokott tartani,de most 2 napig tartott,szóval láthatóan a napok száma azt mutatja,hogy állítja be a ciklust a tabi.
2015. szept. 29. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez a 16. dpo igaz? Szerintem már csinálhatsz!
2015. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj!
2015. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nem merek mert volt hogy elhúzódott 42 napig és félek a csalódástól.Ez volt az első olyan hónap hogy nem stresszeltem annyit,7 hónapja próbálkozunk,3 baba lesz ha sikerül.Annyira szeretnénk!
2015. szept. 29. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg csinálsz, írd meg nekünk! Drukkolunk!
2015. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké ,mindenképp és köszi!
2015. szept. 29. 21:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet negatív,de egész éjszaka sokszor megyek pisilni,így nem konkrétan a reggeli elsőből sikerült.De semmi jel...se így se úgy :-(
2015. szept. 30. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!