Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik olyan hogy egy 4...

Letezik olyan hogy egy 4 hetes terhesseget nem mutatna ki a teszt? Es semmi tunet nincs, csak a mensi elmaradasa? Ha volt valaki hasonlo helyzetben irja le, vagy esetleg ha volt tunete mik voltak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a 4 hetes terhességet onnét számolod, ahonnét kéne, vagyis az utolsó menszid első napjától, akkor igen, létezik. Nem biztos, hogy középidőben volt ovuláció és 4 hetes terhességnél épphogy csak nem kéne megjönnie.
2015. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem onnan szamoltam hanem kb az egyuttlettol ! ha a mensim utolso napjatol szamolom , akkor mar 8 hetes lennek ! (julius27)ota
2015. okt. 1. 10:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Orvos mit mond?

Gondolom voltal mar nala ezzel.

2015. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem voltam orvosnal... 1 het mulva megyek kb , akkor kapok kuldo papirt es lesz idom is !
2015. okt. 1. 10:39
 5/15 anonim ***** válasza:
8 hetesnél már nem nagyon létezik, hogy ne legyen pozi a teszt. Ilyenkor már bőven szívhang is van. De létezik olyan nő, akinek nem választódik ki a vizeletében a hcg, ez azonban borzasztó ritka.
2015. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
azert szamiottam 4 hetet ,kb amikor egyuttletunk volt ..... nem tudom mit mondjak :(
2015. okt. 1. 10:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h. terhes vagy
2015. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A terhesség korát az utolsó vérzéstől kell számolni, fölösleges is másképp, mert az orvosok így úgy számolnak. Ilyen értelemben alapesetben teszttel a 'te számításod szerint' a fogantatástól számítva a kéthetes terhesség már kimutatható- kb. amikor kimarad a vérzés - orvosilag ilyenkor nevezik négyhetesnek a terhességet, függetlenül attól, hogy az embrió még csak két hete létezik.
2015. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

[link]

[link] itt vannak a kepek . az elso kepen mi az a hasamon alol mind ket felol a piros csik ? lassatok ? es elkuldtem a masik kepet oldalrol , ez terhes hasnak nez ki ? oszinten kicsit teltebb voltam mindig de kb latszania kellene mar !

2015. okt. 1. 10:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez kamu! Ez egy férfi hasa!
2015. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!