Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt a menstruáció...

Negatív teszt a menstruáció napján reggel, majd este menstruáció kezdete kizárja a terhességet?

Figyelt kérdés

A barátom két hete óvszer nélkül hatolt be,de csak maximum 5 mp-re. Tudom,hogy ennyi is elég,és tanultunk belőle. Előtte nem ment el,így kevés eséllyel volt életképes sperma az előváladékban. Viszont nekem a 11. ciklusnapom volt. Ezek tükrében mennyi az esély a terhességre?

Köszönöm!!!! :)


2015. aug. 17. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
a 11. termékeny,de a negatív tesztből és abból,hogy megjött én arra gondolok,nincs baba
2015. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még csak inkább barnás és kevesebb,de az első nap mindig gyengébb,holnapra biztosan rendesen beindul.

Köszönöm a választ!

2015. aug. 17. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.De hogy teljesen megnyugodj,ha elmúlik a vérzésed csinálj egy tesztet.En legalábbis csak így lennék teljesen nyugodt.
2015. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp fogok! Óvszeres védekezés és menstruáció mellett a múlt hónapban is teszteltem. Egyenlőre ezt megnyugtatásként kérdeztem.

Köszönöm a választ! :)

2015. aug. 17. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!