Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után milyen nehéz teherbe esni? Mennyi rá az esély hogy rögtön sikerül?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék hogy milyen nehéz teherbe esni fog.gátló után...kinek mennyi idő múlva sikerült ...vannak itt olyanok akik szedtek abba hagyták és azonnal sikerült a másik vagy pl fél éven belül??

2015. okt. 1. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Nuvaringet használtam évek óta. Abbahagytam, kihagytunk 3 hónapot és utána a 2. próbálkozós hónapban megfogant a fiunk.
2015. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Abbahagytam, utána a 2. hónapban sikerült a baba :)
2015. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és gratulálok nektek...én azért szeretném szedni mert a menzeszem sosem pontos van amikor 45 napos ciklusom van vagy 31,35,40 napos..van úgy hogy késik 2 hetet..és az dokim javasolta hogy szedjek mert helyre állítsa és már babát is szeretnénk és állítólag az abbahagyás után nagyobb az esély rá.
2015. okt. 1. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy-vagy...vagy még jobban bezavar ha épp nem sikerül elsőre a megfelelőt felirnia...


neekm mindkétszer abbahagyás utáni első éles hónapban összejött a baba,de kellett ehhez az h kitapasztaljuk melyik a megfelelő gyógyszer.

2015. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!