Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély hogy terhes...

Van rá esély hogy terhes legyen, és ha igen, mennyi? (többi lent)

Figyelt kérdés

Múlt héten pénteken együtt voltunk a barátnőmmel. Pettingeltunk.

Engem kielegitett kézzel,aztán egy zsebkendőbe élveztem,de valszeg a kezemen is volt,amit persze letoroltem amennyire láttam. Kivittem a zsebkendőt,eldobtam.

Miután visszamentem, levetkoztettem, és megujjaztam.

És most jön a bökkenő. Tudom hogy felelőtlen vagyok,de nem mostam kezet mielőtt megujjaztam.

Meg volt törölve a kezem, és nyilván a ruhájával is törlődött még, de nagyon megijedtem.

Másnap vettünk fogamzásgátlót (72h) és be is vette. Most kellene neki megjöjjön, de én rettenetesen félek.

Kérlek ne szóljatok le, tisztában vagyok azzal,hogy felelőtlen húzás volt, egy kis megnyugtatásra lenne szükségem. Az írjon,aki hozzáértő,nem csak "olvasott" tapasztalata van.

Kérlek mellőzzétek a negatív kommenteket.

Köszönöm előre is.



2015. okt. 2. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni de én így lettem terhes

16/l 2hetes kisfiú anyukája

2015. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És használtál haromnapos tablettát is :(?
2015. okt. 2. 21:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Általában 2-án jön még neki de van hogy késik. Elvileg az ugye ~30 napos ciklus, de szeptember csak 30 napos hónap, szeptember elsején jött meg neki utoljára, 25-én voltunk együtt, és elvileg holnap holnapután kellene megjöjjön / késnie,most pedig meg is van hülve. Ez késleltetheti amúgy?
2015. okt. 2. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Igy biztosan nem lesz terhes, nyugi. Az escapelle pedig kicsit megbolygatja a hormonrendszert, mivel eleg sok hormont tartalmaz, ezert keshet is a mensi. De ha nagyon feltek, "aktus" utan 15 nappal csinaljatok egy terhessegi tesztet. Az elso valaszolo meg mar nagyon almos, azert ir ilyen hulyesegeket :)


3 gyerekes anyuka

2015. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Escapelle-t nem kaptam, valami mását adtak most,ami 2 tabletta volt,és 12 órára rá kellett bevegye. Bevette,mindkettőt pontosan, és nem hagyta ki egyiket sem. Nem állt még be neki rendszeresre: 16/l én pedig 17/f. Köszönöm a megnyugtatást,persze nem veszem biztosra ezt,imádkozom hogy megjöjjön neki..nem a saját életemért,hanem az övéért. Annyira szeretem, hogy az életem is odaadnám érte :)..
2015. okt. 2. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem lesz terhes! Az esélye olyan minimális, hogy kár aggódni, tudom, hogy ilyen korban milyen para ez, én is paráztam néha, mikor késett, pedig mindig normálisan védekeztem. A stressztől is késhet amúgy. Felnőtt fejjel csak nevetek az akkori paráimon.
2015. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle terhes, ha késik akkor a tabletták miatt lesz hisz ezek nagy dózisú hormon tabletták! De azért kedves vagy, te vagy felelőtlen s a nő vegye be/igya meg a levét, ezekkel a gyógyszerekkel. Rendesen elronthatja a ciklusát!
2015. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!