Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 1 hónapja szedek csak fog....

Ha 1 hónapja szedek csak fog. Gátlót és ha most abbahagynám mennyi a terhesség esélye?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az előbb már feltettél egy kérdést, arra is kaptál válaszokat, pontos százalékokat senki nem fog neked mondani. Vagy terhes leszel vagy nem.
2015. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat de valakivel összekeversz mert ilyen kérdésem még nem volt..
2015. okt. 3. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

De volt, szerintem is. Ugyanaz a kérdés kb. és ugyanaz az a stílus.

Felesleges több kérdést kiírni, erre úgy sem kapsz egyértelmű választ.

2015. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


De esélyt nem tudunk mondani. Azt senki nem tud neked. Egészséges felnőttek között van, akinek elsőre sikerül, van, akinek 1 év után.

Na, akkor hogy mondjunk neked százalékot?

Vagy terhes leszel, vagy nem.

2015. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha szedtél fog.gátlót várjál inkább 1/2 - 1 évet, hogy kiürüljön a szervezetedből a hormon anyag.
2015. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös hülyeséget ír. Azért kell Naponta szedni, mert csak úgy véd biztonsággal. Pár nap alatt kiürül.

Én 10 évig szedtem, 1 hónapot vártam, hogy meglássam rendben van-e a cikusom, aztán elsőre össze is jött a fiam.

2015. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!