Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba, méhen kívüli terhesség,...

Vadrus kérdése:

Baba, méhen kívüli terhesség, Ciszta? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves vagyok 8 éve menstruàlok...egészen idén májusig mindig 28napra jött meg erős gorcsokkel,fájdalommal és 5-7napig tartott. Március óta próbálkozunk bababaval. Májusban 21 napot késett majd megjött. Aztán következő kettő ciklusban nem volt az igazi de utána vissza állt. Most az augusztusi két nappal később jött meg most pedig mar 5 napja késik...második nap teszteltem negatívan. Semmit nem érzek h meg akarna jönni...pedig görcsölni szoktam...előtte pár nappal mindig van nehány pattanás az arcomon...most is volt de semmi... Fehér folyosom viszont van. Olvastam sokat h lehet Cisztam is akar vagy PCOS.. Ma ujra tesztelek de tuti negatív lesz... Van rajtam most egy kis súly felesleg de sosem voltam vékony test alkatú . Szerintetek mi lehet ez? Szeretnénk babát mar, sosem szedtem fogamzásgátlót és semmi hormon tartalmú gyógyszert... Terhes sem voltam meg soha...legalább is nem tudok róla... Valakinek hasonló tapasztalat?.
2015. okt. 4. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos, orvos, orvos mert láthatóan valami nincs rendben. MensMentist ajánlom első körben. Nőgyógyászokkal kísérletezgetni időpocsékolás.
2015. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak el keseríteni de nagyon sok oka lehet többekközt endometriózis.menj orvoshoz ő tudni fogja mit tegyen de kérd meg őt hogy ha lehet próbáljon neked olyan diagnózis fel állítani amivel ezt a betegséget ki tudjátok zárni.szorítok
2015. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Angliaban elek es az itteni orvosoknak elegge szuk a latokoruk ezert haza kellene utazzak ami most nagyon nincs tervben de ha nem valtozik semmi elmegyek itt...
2015. okt. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!