Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Görcsöl a hasam már lassan...

Görcsöl a hasam már lassan egy hete. Kétszer csináltam tesztet de negativ volt. Normális vérzésem utoljára agusztus 6 án volt. Terhes lehetek ha negativ a teszt akkor is?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, valószínűleg komoly hormonális betegséged van.
2013. okt. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És aug óta nem voltál emiatt dokinál....? Nem értem.
2013. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor most leirom újra a kis történetem.Agusztusban volt utoljára Rendesen .A vérzézem.Utánna szeptemberben volt pár napot,de ahoz már elég volt tisztasági betét is.2 napig tartott.Most oktenerben meg semmi.A terhességet terveztük mind a ketten,a barátom is és én is.Kispárnát raktunk a fenekem alá.stb.Lassan 1 hete késik a havim.A tesztet 2 héttel ezelött csináltam.Akkor egy csik volt rajta.Most görcsöl a hasam,feszül a mellem.
2013. okt. 29. 05:54
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, de én sem értem teljesen amit írtál. Valahogy nekem nem jönnek ki a számok: aug6-tól a következő mensesed szeptember elején kezdődött elvileg, ha 28 nappal számolok. Az azutáni pedig október elején kellett volna. Tehát nem egy hete késik, hanem kb 3. Ha két héttel ezelőtt teszteltél negatívat, akkor nem vagy terhes.

Ha esetleg rosszul számoltam, és tényleg csak egy héttel ezelőtt kellett volna megjönnie, akkor pedig nagyon korán teszteltél, egy héttel a várható menses előtt, és olyankor még nem mutatja ki, még egyet kellene tesztelned.

És mindenképpen célszerű lenne orvoshoz menned, mert a görcsölés nem jelent semmi jót akár terhes vagy, akár nem.

2013. okt. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet negativ.De még mindig em jött meg a havi.Tényleg valami komoly bajom lehet?Orvoshoz nem tudok menni.Mert 2 kis unokámat énnevelem.Nem tudom kire hagyni öket.42 éves vagyok.A korom miatt volnék igy?
2013. nov. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!