Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy sem?

Susi89 kérdése:

Terhes lehetek vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem tudtok nekem egy kis segítséget adni mert már teljesen el vagyok bizonytalanodva. Utolsó menstruációm kezdete 2015. szept.02.-án volt.Mindig 28 naposak a ciklusaim, ritka ha egy nappal előbb jön meg. Nos az történt hogy a várt menstruációm előtt 3 nappal elkezdtem vérezni. 3 nap alatt el is múlt és nem is volt bő vérzés. Október 1. gondoltam még is csinálok egy tesztet, mert valami nem stimmel. Egy nagyon halvány Pozitív lett. Kicsit örültem is neki de bizonytalan voltam ezért vártam pár napot (5nap). Ma csináltam egyet igaz nem reggeli vizeletből és negatív lett. Azt hittem erősödött annyira a ,,HCG,, hogy majd napközben is kimutatja de sajnos nem. Viszont a tüneteim egyre erősebbek. A testhőm 36,7 és 37,2 között ingadozik, émelygés,hányinger, a mellbimbóim látványosan elsötétültek,wc-re is sokat járok. Alhas tájékon kisebb szurkálást érzek és iszonyatosan fáj a derekam. Majd leszakad. :( Nem tudom már mit gondoljak! Holnap kora reggel csináljak egy tesztet vagy várjak még pár napot?. Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. okt. 5. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el nőgyógyászhoz, és nézesd meg magad az a biztos. Létezik olyan, hogy kémiai terhesség, tehát a teszt kimutatja, tüneteket is észlelnek a nők, de végül nem marad meg a baba és a beágyazódás nem sikerült rendesen, így úgy megy el, hogy észre sem veszed, mert menstruációval "ürül". (Elnézést a ronda fogalmazásért)

Valamint fent állhat méhen kívüli terhesség stb. Menj el dokihoz.

2015. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A testhő ugye ébredési hő, mert csak az számít és csak vezetett görbe mellett értelmezhető, önmagaban nem. Tesztelj mindenképpen újra és csakis reggeli első pisit használj! Ha az a vérzés beágyazódás miatt volt, akkor már bőven ki kell hogy mutassa holnap reggeli pisiből. Ha a reggeliből negatív a teszt, akkor több mint valószínű, hogy nincs baba.
2015. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!