Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

mint látható, 14. napra húzta be az ovum, habár aznap volt pozi az LH tesztem...hőmérséklet alapján lehetett szerintetek egy napon a tüszőrepedés az LH csúccsal?

10. dpon fájt a fejem és rá két nappal barnáztam, majd tegnap megint, ezért lőttem reggel egy tesztet, de az negatív lett 13. dpon...a hőm leesett, azt hittem ennyi volt, de ma megint visszament. szerda környékére nem várom, 31 napos volt az utolsó ciklusom. mit gondoltok?


2015. okt. 5. 13:26
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. okt. 5. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekes, hogy kétszer is leesett ovu után az alaphő alá. A görbéd alapján én is a 14. ciklusnapra tenném az ovulációt.


Azt tudod, hogy milyen hosszú a luteális szakaszod? Mert, ha 31. naposak a ciklusaid, akkor lehet ebben a hónapban hamarabb volt ovud.


Egyébként más téma, de néztek már nálad progeszteron szintet? Mert nekem először az tűnt fel, hogy nem marad fent tartósan magasan a hőmérséklet. Ami utalhat alacsony progeszteron szintre. Persze nem akarlak riogatni, csak kérdezem, hátha tudok segíteni.

2015. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát az én ciklusaim elég egyediek...először 40 napos volt (az 1. babám után mikor először megjött) aztán 34 nap, aztán előző hónapban 31, most meg lesz amennyi lesz. hőmérőzni csak előző hónaptól kezdtem, ovu tesztezni is, akkor 15 nap volt a luteális szakasz (16. napon megjött).

én úgy olvastam, hogy az ovu után 2 nappal leeshet a hő, hogy a 4. napon miért esett le, nem tudom, de fontos tudni hogy a babám hol ébred éjjel hol nem, nem mindig egyformát alszom, és nem tudom mindig ugyanakkor mérni...talán ez lehet rá a magyarázat, az előző havi görbémen egyébként nem esett így le, végig 36.6 volt szinte a luteális szakaszban.

2015. okt. 5. 15:04
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


ez a múlt havi

2015. okt. 5. 15:06
 5/5 A kérdező kommentje:
hát a hőm fent maradt. viszont megjött. ilyen se volt még :( mindig le szokott esni.
2015. okt. 6. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!