Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak nem állt vissza a "rendsz...

Csak nem állt vissza a "rendszer"?

Figyelt kérdés
Fél éves lesz a kislányunk,párommal tervezzük a következőt,nem szeretnénk nagy korkülönbséget köztük. Szoktunk védekezni,de 16-án úgy voltunk együtt,hogy először nem védekeztünk pár percig,aztán húzta fel az óvszert. A szülés óta múlt hónapban jött meg először és 16-án volt peteérésem. Vagyis bele esett az a nap is. Most 3-án kellett volna megjönnie,de még mindig semmi,a teszt negatív. 27-én volt pár csepp vér ahogy elmentem a mosdóba,azt hittem meg fog jönni,de mégsem. Érzem,hogy jelzés értékűen fájdogál két odlalt a hasam,mint amikor a kislányommal teherbe estem,meg többször voltam rosszul,de nem tudom. Hallottam olyat,hogy valakinek 10 napot késett és utána lett pozitív. Nekem pl. a nem várt előtt 1 nappal negatív,majd a késés 6. napján lett nagyon halvány pozitív és csak egy foltocskát látott az orvos is. Valakinek tapasztalat?

2015. okt. 5. 16:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat,oldalt akartam írni :)
2015. okt. 5. 16:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, csak 3 hónap és egy császár után. Mi annyira nem a tervezgetős fázisban járunk egy 11 hetessel... Teszt, tünetek ugyanaz. Majd megírom, mi a helyzet pár nap múlva.
2015. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!