Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak felborult a rendszer...

Csak felborult a rendszer vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Júl. 9.-én megjött (2 nappal korábban), aztán 30.-án együtt voltunk a párommal védekezés nélkül, 31-én megjött, viszont most nem tudom eldönteni, hogy késik-e vagy terhes vagyok. Volt már olyan, hogy hosszabb ideig mondjuk nem voltunk együtt, és mikor megint, akkor utána másfél hetet késett. 30. előtt 15.-én voltunk együtt, akkor megszakítással.

Szerintetek?



2014. szept. 4. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt csakis teszttel tudod megállapítani. Vegyél egyet. Ha nem tudod pontosan, mikor kell megjönnie, akkor úgy nehéz pontosan belőni. Ha megszakítással voltatok együtt, nem valószínű, hogy terhes lehetsz. Egyébként szoktatok védekezni vagy babát szeretnétek? Szerintem vegyél tesztet, de lehet csak késik pár napot. Nekem soha nem szokott késni, most viszont 2 nap késéssel jött meg, pedig már biztos voltam a babában.
2014. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet, negatív lett, de még mindig késik.
2014. szept. 10. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!