Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem de nem tudom...

Teherbe estem de nem tudom mondjam el a paromnak vagy vettesem el?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok,a parom 23,parommal 9 eve vagyunk egyutt,celoztam ra,hogy szeretnek gyerek es o mit szolna ehez es azt monta,hogy o meg erre nincs felkeszulve,meg varna vele 1-2 evet vele amig osszehazasodunk es stb.Es most nem tudom,hogy erdemes-e elmondanom vagy inkabb csak vettesem el.Oszinten el mondom(ez lenne szerintem a helyes)de felek a reakciojatol.En nagyon szeretnem ezt a babat de csak akkor tartom meg ha parom is szeretne.De o nem fogja akarni szerintem.
2015. okt. 5. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a problémát. Ha így is úgy is elveteted, akkor miért nem mondod el? Hogyan tervezed megmagyarazni hogy miért kell kórházba menned és miért nincs 6 hétig szex?
2015. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen mondd el. lehet hogy nem úgy fog reagálni mint gondolod. nekem van olyan ismerősöm, aki elől eltitkolta a barátnője, és amikor megtudta, sosem bocsátotta meg hogy eltitkolta. neki is joga van dönteni.
2015. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tervezted eltitkolni az abortuszt? Mit tennél, ha a jövőben kiderülne, és rámegy a kapcsolatod?

Legyél felnőtt, állj elé, és döntsetek együtt.

2015. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, ez közös döntés kell, hogy legyen. Amúgy sok pasi van úgy vele, hogy direktben még nem akar próbálkozni, és ezt mondja, amit a párod. De ha már ott egy kis élet, akkor nincs szíve megölni. De ezzel nem akarlak lebeszélni az abortuszról, csak azt mondom, hogy neki is tudnia KELL, neki is részt kell vennie a döntés meghozásában.


Azt meg inkább nem kommentálom, hogy 12 éves korod óta együtt vagytok.

2015. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mert ahogy ismerem,nagyon kiborulna de ha nem tudna rola akkor max.a sex problemaval lenne baj,de azt megtudnam oldani de oszinten van bennem egy olyan is,hogy mivan ha mivel mar megfoggant mar szeretne megtartani.Nagyon ketsegbe vagyok esve.Edesanyam is aztmont,hogy mondjam el neki de felek.
2015. okt. 5. 20:17
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Mikor az ember alaposabban megvizsgálja az ezzel foglalkozó statisztikákat, pláne, ha mögéje néz, és riportálja az abortuszon átesett nőket, kiderül, hogy európai viszonylatban a 18-30 éves , abortuszon átesett nők több mint kétharmada nem is akarta legyilkoltatni a gyerekét. Elvárásra cselekszik, mint a zombi, megy, bólogat, igen, hogyne, itt írom alá, megértettem a kockázatokat, persze, nem vagyok rá felkészült, nincs rá pénzem, nem akarja a párom, satöbbi, anyunak is volt, ja, ésatöbbi, ésatöbbi.

Ezt hívják felelősség-áttolásnak, nem én voltam, más mondta, hogy vetessem el.

A kiszolgáltatott fiatal nők jó részének igencsak kötött a szabad akarata. Nem szívesen mond ellent, mert mi lesz akkor. Fél, egzisztenciálisan bizonytalan, és túl fiatal felelős döntést hozni. Tehát hoz egy felelőtlen, mert annak nincsennek szemmel látható következményei, eltekintve párszor tíz deka betegellátásból származó biológiai veszélyes hulladéktól, ami egy emberi élet volt, de a liberálisok megmagyarázzák, hogy nem az. (Gyilkost kivégezni tilos, az nem európai, ártatlan babákat szétdarálni elemi szabadságjog, ugyebár.)

Ha 9 éve vagytok együtt, akkor felettébb ifjan kezdtétek. Ha ennek ellenére is együtt vagytok, az gyanús, hogy stabil kapcsolat. Mire akarsz várni, klimaxra?

Most olvasd ide, hogy mit írtál:

"én nagyon szeretném ezt a babát".

Mi számít még?

Tehát, a legegyszerűbb, hogy közlöd vele a helyzetet.

Az ellenkező döntést meg fogod bánni, és mikor a gyerek ott fog tipegni körülötted, naponta százszor fogod végiggondolni, hogy milyen jó, hogy nem küldtem őt lelketlenül vágóhídra. Még akkor is, mikor hajnal kettőkor fog felverni az ordításával, mert besz..rt.

2015. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
1-2 év múlva jöhetne? És azért ölnéd meg, mert 1 vagy 2 év kell még??????????????
2015. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem egy kiscica, amit csak akkor tart meg az ember, amikor a párja is beleegyezik! EMBER érted? Egy emberi életről beszélgetsz most!!!!! Gondolkodj!!!!! A minimum, hogy elmondod az APÁNAK, hogy GYEREKE LESZ!

Aztán megemészti!

2015. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

1-2 év nem sok, aztán meg lehet akkor hiába próbálkoznátok nem jönne össze, pláne abortusz után. Egyébként is 9 hónap múlva fog megszületni, az majdnem egy év.

Beszéljétek meg, ha 1-2 éven belül úgyis össze akartok házasodni és babát is szeretnétek, akkor ne ennyin múljon már a pici élete. Plusz a tiéd is, mert egész életedben ott lesz, hogy az első babának 1 év miatt kellett meghalnia, pláne, ha később probléma lesz. Egy ismerősömnek volt 2 abortusza, most meg évek óta próbálkoznak, depressziós lett, az orvosok is mondják neki -és igazuk van-, hogy ha nem lett volna az abortusz, akkor most nem lenne baj.

2015. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!Ugy dontottem,hogy elmondom neki de fogalmam sincs,hogy hogy..valahogy lesz.Kosoznom megegyszer. Es igen nagyon fiatalon kezdtuk,mondjuk csak 14 eves koromban lehetett ugymondani,hogy tenyleg egyutt vagyunk de 12-ota szeresuk egymast..de ilyen temaban o nagyon erzekeny es hamar fel megy a pompaja ...ezert is felek.
2015. okt. 5. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!