Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 68 napjan vagyok,...

Ciklus 68 napjan vagyok, mensi sehol, teszt mult heten negativ! Mi a gond?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál már?

Rendszeres amúgy a mensid?


Én is hasonlóképpen vagyok, mint te, viszont én még "csak" a 46. napomon vagyok. 2 hete késik a mensim, pedig mindig rendesen meg szokott jönni időben. Tegnapelőtti tesztem inkább negativ mint pozitiv. Ezért holnap reggel csinálok másik fajtát. Utána meglátom.

2015. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem sokara megyek orvoshoz! neha nyilal a hasam m felvagyok puffadva (igaz lehet a kolatol) nemtudom , es cicim enyhen faj !maskor is kesett , de nem epp ennyit ! a mult evben kimaradt 1 honapot nem voltam terhes , de akkor pontos datumon jott meg ! viszont most elhalattam a datumtol is !
2015. okt. 5. 20:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ciszta okozhatja. Nekem is volt ilyen régebben, jó nagy hasam is volt tőle és azok a tüneteim voltak mint neked.

Most is "nőtt" már a hasam a mensi késés miatt, de semmi panaszom nincs, ez a különbség most. De attól függetlenül lehet nekem is ez a bajom, de szeretném ha tévednék. Már nagyon régóta nem jön a baba, tehát csoda lenne ha most sikerült volna, de azért reménykedem még.

2015. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de nagyon ritkan van felpuffadva a hasam ! nem tudom mit mondjak , hat majd kiderul csak felek vizsgallatol !
2015. okt. 5. 21:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg egyformán nagy a hasam alja, nem váltakozik, gondolom mert nem jött ki a mensi. De nem tudom hogy ez azoknál is úgy van aki terhes?
2015. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ja es faj a derekam is ! es kozepen vagy neha oldalt a hasam alja ! nem egyfojtaba mint mensikor , hanem mikor mozdulok vagy allok fel , erzem hogy faj
2015. okt. 5. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nekem cisztától voltak ezek az érzések amik most neked vannak, továbbra is ezt tudom mondani. :(


De nem kell megijedni, minden rendben lesz. Nőknél gyakran előfordul sajnos.

2015. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a tavaj nem volt cisztam , hanem gyulladas csokkentot kaptam es douglasban folyadek volt !! az nem tudom mi az
2015. okt. 5. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:
tavaLY
2015. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi újság van veled azóta?

Én az 51. napomon tartok és még nem jött meg azóta se a mensim. Holnap reggel lövök el egy tesztet újra.

És lehet úgy fogom csinálni, hogy most már megvárom a következő mensim ami jövőhét vasárnapra esik és ha akkor se jön akkor orvos.

Vagy ha határozott pozitiv lenne a teszt, akkor is mennék orvoshoz csak akkor hamarabb.

2015. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!