Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36. ciklusnapon vagyok és meg...

36. ciklusnapon vagyok és meg mindig nem jött meg a menszeszem! Negatív terhességi teszt és vérzés semmi! Lehet még terhessegrol szó vagy más lehet a gond? Vélemények?

Figyelt kérdés
Átlag 33 naposak szoktak lenni!Csináltam sok tesztet,de mind negatív,viszont a reggeli hőm magasan van 36,9!Mi lehet a gond?Hasonló tapasztalat?

2013. jún. 13. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban voltam így, 30 naposak a ciklusaim, soha nem késett, 36. napon teszteltem, negatívat, és másnap reggel meg is jött. :( :(
2013. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Reggeli elsőből tesztelj holnap vagy holnap után.Lehet később volt a pé-d!Meggy a drukk ++++
2013. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha reggelig nem lesz semmi,akkor tesztelték még egyet!Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 13. 18:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam is valami hasonló van mint nálad. Nekem múlt hét pénteken nem kellett volna megjönnie és nem is jött teszteltem is az nap két szép pozitívat majd e héten hétfőn 2negatívat ma egy halvány pozitívat és egy csont negatívat. Szóval nem tom mi van vagy nincs bent de már nagyon izgulok és majd bele őrülök de a héten várok és aztán doki lesz. Nem akarlak buzdítani de nekem az első lányomnál negatív volt a teszt és amikor orvoshoz mentem mondtam neki biztos cisztám van ő meg jót nevetett rajtam és azt mondta a cisztáknak nincs szívműködése 9hetes terhes voltam. Ebben bízok most is és bízz te is amíg meg nem jön ott a remény. Majd írd meg mi lett!
2013. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jah az lemaradt a történetből h.első terhességemnél amit nem mutatott a teszt ott a harmadik hónapig minden esedékes menzeszkor volt 1-2napos maszatolás az lett furcsa h.5napig tartott amúgy és a teszt is negatív volt. Ezért mentem akkor dokihoz.
2013. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben megírom,hogy mi lesz!A reménykedek hátha baba van!
2013. jún. 13. 19:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet? Teszteltél? Nekem megjött reggelre. :-(
2013. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem az előbb jött meg!:-(
2013. jún. 14. 11:08
 9/14 anonim ***** válasza:
nagyon gáz én azért reménykedtem. Hátha a köv.hónap sikeres lesz! Nem adjuk fel! Kitartást!
2013. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ti mióta probalkoztok ?Mi már 4 hónapja,de semEgyszer csak sikerülmi!:-(
2013. jún. 15. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!