Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasszurkálás, szédulés. Lehet...

Hasszurkálás, szédulés. Lehet baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


10/03-án kellett volna megjonnie. Az elmúlt kb 1,5-2 hetben sokat szédultem, hanyingerem volt ( nem vészesen ), illetve tobbszor szúrást éreztem a hasamban ( koldoktol lefelé, foleg mikor ultem ). 10/05-én enyhe vérzés jelentkezett, ami azóta is tart ( narancssárgás színu, de kis mennyiségu - sokkal kevesebb mint "normál" menstruácio esetén szokott lenni- ). A menstruaciokor megszokott gorcsok egyáltalán nem jelentkeznek most, a szurkálás viszont igen ( foleg tegnap este). Reggel csináltam egy tesztet...az negatív lett.

Érdemes lehet esetleg késobb ujra tesztelni? Vagy egybol nogyogyász? Vagy mire utalhat a dolog?

Elore is koszonom a válaszokat.


2015. okt. 6. 10:03
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Simán lehet, hogy terhes vagy.

Előfordul olyan, hogy elmaradt menstruációkor barnázgatás jelentkezik, és a teszt még nem mutatja ki a babát, valószínűleg később fogant.

Ismerek olyat, aki az elmaradt után csak egy héttel tesztelt pozitívat.

Viszont olyan is előfordulhat, hogy túlságosan rástresszelsz, és emiatt nem jön meg.

Sajnos a stressz csúnya dolgokra képes.


E

2015. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!