Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozitiv teszt, vervetel...

3 pozitiv teszt, vervetel negativ. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

2 tesztet itthon csinaltam ami halvany +-os lett, elmentem orvoshoz, ultrahangon nem latott meg semmit, de csinaltak ottis egy tesztet ami szinten +-os lett de sokkal erosebb, ra 2 napra visszamentem hogy csinaljanak vervetelt mert abbol kimutathato hogy mennyi idos pontosan, de ez negativ lett. Nem vart elott 2 nappal vagyok. Azt mondta ha nem jon meg akkor menjek vissza..

Hogy lehetseges ez?



2015. okt. 6. 14:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem talalt cisztat, vagy mast, hogy az okozna a pozitiv teszteket. Nem ertem :(
2015. okt. 6. 14:56
 2/4 anonim ***** válasza:
el@@szták. Nekem is volt ilyen. Béta hcg nulla, teszt pozitív volt. Másnap újra vérvétel és máris volt hcg a vérben. Ez laborhiba volt.
2015. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy direkt 2x is elenoriztette az eredmenyt, mert o se erti, de negativ lett.
2015. okt. 6. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg csak most kene megjonnie?! Ilyen koran meg nem lathat semmit uh-n. 6.hettol lehet biztosabbat mondani,azelott nem sok ertelme van uhra menni :) en a vervetelt sem ertem. Nemvart elott a dokik 99%a hazakuld,hogy gyere vissza 2-3 het mulva..ez meg tenyleg akarmi lehet..akar kemiai terhesseg is, a teszt azt is kimutatja, de az uh nem.
2015. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!