Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy az első teherbee...

Létezik, hogy az első teherbeesésem előtt nem volt gondom, de most félévvel szülés után progeszteronhiány miatt nem tudok teherbeesni?

Figyelt kérdés
2. próbálkozós hónap, 2 nappal vagyok mens előtt, vannak tübneteim, hányinger, mellfájdalom, alhasi fájdalom. De ma egy pici rózsaszín valami után egy valamivel nagyobb világos barna valamivel találkoztam törléskor. Múlt hónapban késéssel mens lett ebből, félek, most sem jött össze.
2015. okt. 6. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár létezhet is, de az valószínűbb, hogy 2 hónapból még nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, pláne diagnózist felállítani.
2015. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel mennyi idő után estél teherbe?
2015. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsővel első hónapban.
2015. okt. 6. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Szülés után nem biztos hogy ennyi idő alatt kellőképpen helyreállt a szervezeted és a hormonjaid egy újabb terhességhez. úgyhogy még ne aggódj:)
2015. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött 27 napra, nem értem, hogy lehetséges, az orvos uh alapján azt mondta, ha nem leszek terhes, 30-32 napos ciklusom lesz. Ne barnáztam, egyből vér jelentkezett tegnap azután az elhanyagolható folyás után, így valszeg nem progeszteronhiány.
2015. okt. 8. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!