Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vicces / ötletes /...

Scream85 kérdése:

Milyen vicces / ötletes / megható módon jelentenéd (jelentetted) be a családnak hogy babátok lesz?

Figyelt kérdés

Pl. az jutott eszembe hogy anyu a születésnapjára kapna egy tortát, amin az ultrahangos kép lenne tátetetve és egy kis táblácska "Boldog születésnapot mama" felirattal :)

Nektek milyen egyéb ötletetek lenne?


2015. okt. 6. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szerettük volna túl korán bejelenteni senkinek, így a szüleinknek a 11. héten Karácsonykor a fa alá ajándékként becsomagoltuk a bekeretezett UH képet. Pityeregtek rendesen. :)
2015. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A leendő nagypapa kezébe nyomtuk a 10 hetes ultrahang-képet, és megkérdeztük, szerinte mi van rajta:)
2015. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
felhívtam a szüleimet hogy mindjárt küldök nekik egy érdekes képet, szeretném ha elmondanák a véleményüket. elküldtem mms-ben az uh képet. levegő után kapkodva hívtak hogy ez most "AAAAAZ?!":))
2015. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nagypapa szülinapi tortáján rajta lesz egy marcipán kisbaba. Az egész család ott lesz igy tudja meg mindenki.
2015. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2. terhességem 12. hetében anyukàmnak mondtam hogy mindjàrt mutatok egy jó képet az unokàjáról és elé tettem egy uh képet.. kérdezte hogy ez Dia (első baba)? mondtam hogy nem... :D :D
2015. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
(4. szerintem nagypapa szülinapján nem magatokat kellene ünnepeltetni..)
2015. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Sose szerettem elvenni mások ünnepét...max ajándékba rejtve mutattuk meg ,de hogy az ünnepeltnek szóló tortán stb. legyen az sok lenne...ott teljesen háttérbe szorul maga az ünnepelt főleg az egész család elött.
2015. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En vettem egy baby kikukucskálós pólót :) lefényképezkedtünk mind a hárman és elküldtük a közeli családtagoknak! :) másnap anyuék és anyósomék kaptak 1-1 Uh képet!
2015. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jó ötlet, én a képet lehagynám, de a tábla jó ötlet :)
2016. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a 7.héten jelentettük be anyuéknak. Beszèlgettünk hogy nyáron milyen kiadások lesznek,nyaralás,fürdő felújítás,festés a konyhában...erre párom: -Jól van azért csak spóroljatok mert szeptembertől lesz kire költeni. Csodálkoztak,de gyorsan leesett hogy nem a hugi iskolakezdésére gondoltunk :) Anyósomèknak vittük az uh képet a 8.hèten,bár anyósom már tudta és a fél családnak el is mondta,nem bírta kivárni még lemegyünk :)
2016. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!