Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik jártasak eben az ügyben...

Akik jártasak eben az ügyben adnának felvilágosítást?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini már, de nem tudom most pontosan el dönteni hogy az ovulációm most hogy is van?

Az lenne a kérdésem hogy.. Ugye van a nyúlós folyás, utána pár napra rá szurkál a petefeszkeim, tegnap este éreztem az alhasam is hogy fájt, de még enyhén szurkál ma is a petefeszkeim,

Ha már meg volt az ovulációm utána is lehet érezni a szurkálodàst?

Ti hogy vagytok vele?

Bocsi ha értetlenül tettem fel a kérdést.


2015. okt. 7. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, utána is lehet szurkálódás, mert a tüszőből a repedéskor kiszabaduló folyadék irritálhatja a hashártyát, illetve a környező szöveteket. Szurkálás lehet ovu előtt napokkal a növekedő tüsző feszítése miatt, pont a repedéskor a repedés miatt, és utána is amiatt, amit leírtam az előbb. Egyébként igen, nekem is szokott szúrni itt ott ovu után is!
2015. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike, nagyon szépen leirtad érthető volt. Akkor jól gondoltam hogy utána is fájhat még.
2015. okt. 7. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!