Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tunetek mellett lehetek...

Lili05 kérdése:

Ilyen tunetek mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon felek... A baratommal parszor terveztuk hogy lefekszunk es neha ugy csinaltuk hogy rajtam volt meg fehernemu es ugy probalta berakni de volt hogy csak odatette akkor semmo nem volt rajtunk es be ee rakta csak ott volt a vege de felek az elovaldek miatt..mikor probaltuk hasznaltunk gumit csak fajt szoval nem csinaltuk tovabb.. Egy ideje nenstruacio szeru gorcsok vannak meg furcsa erzesem van az alhas has tajekan. Nem faj csak furcsa. Nagyon felek :( lehetek terhes?? :/ hibakert bocsi telefon.

2015. okt. 7. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi ez a furcsa erzes a hasamban? Kb 3 het mulva kene meg megjonnie ezert nem ertem a gorcsoket..
2015. okt. 7. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem néha ovulációkor picit görcsöl.
2015. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem igazából nem fáj csak ritkán mondjuk reggel kicsit aztán egséz nap nem aztán napközbe megint néha de a frucsa érzés ott van már egy hete ez megy félek...
2015. okt. 7. 22:23
 5/5 A kérdező kommentje:
meg azt nem modnanám h ogy sokszor de többet kell mosdóba járnom mint eddig..nem hiszem hogy felfázás lenne
2015. okt. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!