Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinél nem volt...

Van olyan, akinél nem volt orvosi baj, kb. ovukor sikerült mindig együtt lenniük mégis 5-8hònap volt mire sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
Hány napos átlag ciklussal?
2015. okt. 7. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 6 hónap kellett hozzá, 32-33 napos ciklusokkal. A másodiknál 2 ciklus, de ott már 45naposak voltak, harmadjára tíz nap kellett, és ikrek lettek... kitartás, tudják, mikor kell jönni..
2015. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első babánknál 5-6 hónap volt. Abban a hónapban estem teherbe, amikor ovu közelében sem voltunk együtt, és az esélytelenek nyugalmával vártam hogy megjöjjön. (Másik két babámnál is a ciklus legelején és végén, nem ovukor estem teherbe). 25-28 naposak a ciklusaim.
2015. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az elsőnél másfél év kellett. 26-27 napos ciklusokkal
2015. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28-30 napos ciklussal, másfél év után sikerült. Semmi probléma nem volt, csak ennyi idő kellett. (voltam közben dokinál, innen tudom,hogy nem volt gond) 28hkm
2015. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!