Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha 03.12-én...

Szerintetek, ha 03.12-én átlagos 13 mm-es a petezsákom, és 5 hét két nap a vérzéskimaradásom, akkor létezhet hogy feb.26-án estem teherbe? Átlag 28 napos ciklusaom vannak.

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok? Bár 02.27-én mintha már lett volna csík a teszten, de 03.06-án már tuti volt, ja és ,mikor meg kellett volna jönnie csak egy barna pöttyöm volt. Febr.15-19 között is voltunk együtt gondolom inkább akkor eshetett meg. Szerintetek?
2010. márc. 15. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
a fogantatasnak meg lehet a pontos napjat mondani, a doki megmondjaa mennyi idos a terhesseg, ha 5hetes es 2 napos( a doki szerint)akkor szamolj vissza 3hetet es 2 napot. ha a doki szerint 7hetes es 2 napos akkor 5hetet es 2 napot szamolj visszafele, es megtudod a pontos datumot mikor fogant.
2010. márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha két napot és 5 hete számolok vissza, akkor egybeesik az utolsó menstruációm kezdetével!? AZt gondolom középidőben fogant, nem mikor meg kellett volna jönnie elötte 4 nappal. ÉS akkor jó hogy a 6. hétben vagyok, nem ? Legalábbis gondolom.
2010. márc. 15. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:
en irtam elzoleg is .mikor volt az utolso mensid elso napja, attol a naptol kezdve szamol a mai napig., majd a mai naptol szamolj vissza. ha mondjuk febr.1en volt az elso napja a mensidnek, es azota nem volt akkor az 6 hetesnek szamit igen ahogy mondtad, ebbol visszaszamolva 4 hetet azt jelenti hogy febr.15en fogant a baba. remelem erthetoen fogalmaztam, tehat a dokik rateszik azt a 2 hetet, amig beagyazodik stb.
2010. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En 5 hetes es 5 napos vagyok. Es 17.en estem teherbe,az tuti :-)

Szerintem, te is valamikor akkor!!:-)))

2010. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondolom. 02.03-án volt az utolsó mensesem.

Köszi a válaszokat.

2010. márc. 15. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikro estél teherbe,mikro szültél?
2022. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!