Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Párommal óvszer nélkül csináltuk és kivette időben illetve én azt hittem ő azt mondta hogy érezte hogy rándul egyet és utána gyorsan kivette így nem tudja hogy belém ment-e egy kicsi. Ez vasárnap történt 15.10.04 és utána két nappal kedden úszásom volt szerdán másnap barnás folyás jelentkezett ami máig tart tehát eddig 2 napja. 7 nap múlva kell megjönni a menzeszemnek. De nálam ez nem mindig pontos van amikor 39. napra jön meg van amikor előbb. Fogamzásgátlót nem szedek kb 1 hónapja élek nemi életet 17 éves vagyok anyukámnak most mondtam el. Ilyenkor érdemes egyből nőgyógyászhoz menni? Anyukám szerint csak elmaradt menstruáció után tudja a doktor is meg állapítani. Sok esély van arra hogy terhes vagyok? azt olvastam ha több mint 1 napig tart a pecsételő vérzés akkor a terhesség kizárandó.

2015. okt. 8. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

a pecsételő vérzés nem zárja ki a terhességet,az én "pecsételő vérzésem" most kezdte az első osztályt....

esély nem nulla hogy terhes legyél,de a helyedben nem kockáztatnék h hátha sikerül időben kivennie a fiunak...miért hagytad abba a gyogyszert??(amugy szokták mondani h abbahagyás után még nagyobb az esély a terhességre)

2015. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Bevehettél volna 72 órás tablettát, de már az is lejárt.

Tudod mi az az orosz rulett? Na, most annyi az esélyed a terhességre. Vagy igen, vagy nem.

HIÁBA a sok felvilágosító óra az általános és középiskolában... teljesen felesleges egy-két ember nem érti meg.

A megszakításos együttlét NEM fogamzásgátlási módszer!

2015. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
a barnázás lehet beágyazódás jele. gratulálok.
2015. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért együttlét után 2 nappal nem igazán lehet beágyazódás...
2015. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!