Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kedves Olvasók!


Párommal babát tervezünk, már próbálkozunk is.

Ha jól számoltam, ebben a hónapban ovuláció után 4 nappal voltunk együtt, így nem valószínű, hogy terhes vagyok, de még nem jött meg, majd látjuk.

Viszont olvasgattam a menzesz előtti barnázásról.

Nekem mielőtt megjönne, 1-2 napig csak barna folyásom van.

Állítólag a progeszteronhiány jele, ami szükséges ahhoz, hogy a méhnyálkahártya ne váljon le.

Olvastam olyat is, aki ezzel két gyerkőcöt is szült, de olyat is, akinek csak gyógyszerrel maradt meg a baba.

Kíváncsi leszek, hogy nálunk hogy lesz.

Örülnék, ha mindenféle gyógyszer nélkül sikerülne, és megmaradna, már ebben a hónapban.

Július 10.-én jött meg, ha jól emlékszem, barnázással, innen számoltam.

28.-án és 29.-én voltunk együtt.

Szerintetek?

Átlag 28-30 naposak a ciklusaim.


2015. aug. 6. 11:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Jó, persze tudom, csináljak tesztet, majd kiderül, de nem szertnék feleslegesen idegeskedni, csalódni!
2015. aug. 6. 12:05
 2/5 anonim ***** válasza:

"de nem szertnék feleslegesen idegeskedni, csalódni"


Miért, szerinted ki lát beléd? Szerinted ki tud érdemi választ adni erre a kérdésre?

Tesztelni kell, kész.

2015. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lényeg a dátumon van, hogy elvileg 4 nappal ovu után már nem lehet teherbe esni.

Valamint a barnázás.

Nem csak egy kérdés szerepel nálam, kedves 1. válaszoló!

2015. aug. 6. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ovu utan 4 naopal valoban nem lehet teherbeesni, mert e pete csak 12-24 oraig eletkepes utana. Ha elotte 4 nappal csinaltatok volna, akkor lett volna eselye, mert a sperma viszont 3-5 napot is eletkepes! Viszont a barnazast jo lenne kivizsgaltatni meg a baba elott, mert az, hogy valaki ki tudta emellett is hordani, az egy dolog, de nalad ki tudja mi a helyzet, es a baj egy pillanat alatt megvan!
2015. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármikor, akár menstruáció alatt is teherbe lehet esni! Csak a teszt tud segíteni! 20/N
2015. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!