Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lenne ha most nem szedném...

Baj lenne ha most nem szedném tovább?

Figyelt kérdés

Mióta eszem a méhpempőt azóta Émelygek, most volt a hét elején ovulációm, és a melleim is fájnak, viszont biztos segített a méhpempő, mert volt nyúlós folyásom és szúrt is a petefèszkeim, és volt meg jön érzésem, szóval jótékony hatása van. De ez a hányinger, nagyon rossz, 19 nem várom a menstruációm.

Szerinted baj lenne Aba hagyni? Vagy menstruációig kell enni?

Vagy mit javasoltok? Annyira szeretném ha sikerülne a baba. Ez az első méhpempős hónapom.

Nagyon szépen köszönöm a választ előre.


2015. okt. 10. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Méhpempő nélkül is teherbe lehet esni! Soha semmit nem szedtem, nem azért voltam együtt a párommal, mert babát akartunk, hanem mert vágytunk egymásra, de mivel babát is szerettünk volna, ezért nem védekeztünk. Soha nem figyelgettem magam, nem számolgattam semmit, hogy mikor "kell" együtt lennünk, nem szedtem semmit és 7 hónap alatt összejött. Javaslom neked is, hogy ne görcsölj rá ennyire, legyetek együtt, amikor kedvetek van hozzá, amikor vágytok a másikra és ne a "gyerekcsinálás" töltse ki az egész életedet. Hidd el, hogy sokkal könnyebben összejön!
2015. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a válaszod.. De túl vagyok már a ne görcsöl témán, idestova kettőt és fél éve várunk a babára. Ezért is próbálok rá segíteni a méhpempővel.
2015. okt. 10. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Abba hagyhatod:)
2015. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!